Menu

Co je nového?

Huawei MateView GT: Monitor vyvinutý speciálně pro hráče

Sdílení

Pokud se pohybujete ve světe her, víte, že rozhodující okamžiky přicházejí a odcházejí během pouhých zlomků sekund. Vítězství vyžaduje nejen rychlou odezvu, ale také hardware, který odpovídá reflexu. Nový monitor Huawei MateView GT byl vyvinut přesně pro tyto účely.

reklama

Průměrný hráč stříleček z pohledu první osoby by obvykle chtěl monitor, který podporuje obnovovací frekvenci alespoň 144 Hz. Další věc, jsou barvy, které podporují schované pozorovací úhly. Širší pozorovací úhel umožňuje lepší flexibilitu, zatímco barvy zajišťují, že si hry užijete tak, jak to vývojáři zamýšleli. Hráči, kteří hrají delší dobu, se vystavují modrému světlu a blikání, což může vést k suchým očím. Díky funkcím ochrany očí, které minimalizují vizuální podněty, se můžete ponořit do svých her bez obav o zdraví svých očí.


GT nejsou jen dvě písmena

Nový ultra zakřivený herní monitor s vysokou obnovovací frekvencí pokračuje v duchu rodiny GT. Zahrnuje špičkovou povrchovou úpravu s luxusním dojmem a vynikající úroveň výkonu a spolehlivosti. Ve světě her, kde záleží na každé vteřině, může být rychlost a odezva rozhodujícím faktorem téměř v každé hře. Nabízí také energii a sílu označení GT a spotřebitelům neustále přináší jedinečné produkty. Monitor GT ještě navíc prošel certifikací TÜV Rheinland Low Blue Light a podporuje technologii DC Dimming pro eliminaci blikání. Tato kombinace pomáhá uživatelům snižovat únavu očí a nabízí i jejich lepší péči.

reklama

Huawei MateView GT

Dark Field Control

Dobře známý Dark Field Control dokáže okamžitě rozsvítit bojiště pomocí třípolohového nastavitelného displeje, takže nepřátelé se už nemají kam schovat.

Displej podporuje také Crosshairs, který vám s výchozím zaměřovacím dalekohledem pomůže rychle zamířit na nepřátele a střílet.

Pěticestný joystick převzatý z produktové řady GT spolu s OSD nabídkou navrženou na základě požadavků uživatele je intuitivní, nabízí osm režimů zobrazení a snadno se ovládá. Hry jako MOBA, RTS nebo FPS tak budou mít správný režim zobrazení a vy budete mít mnohem lepší výsledky.


Cestou k výhře je i plynulost

Huawei MateView se může pochlubit obnovovací frekvencí 165Hz. V herním světě poskytuje rychlostní výhodu a hlavně díky tomu budete mít náskok před nepřáteli. S rychlou odezvou pouze 4 ms dokáže výrazně snížit chvění a šmouhy na obrazovce, což umožňuje provádět rychlé a přesné akce. Technologie Adaptive Sync dokáže přesně synchronizovat obnovovací frekvenci grafické karty a monitoru, aby se minimalizovalo blikání a trhání obrazovky. Hraní her bude plynulejší s vylepšeným zážitkem. 

reklama

Zobrazení 165 snímků za sekundu je 165Hz a každý snímek, který vidíte na obrazovce, se obnovuje shora dolů, což má za následek pevnou obnovovací frekvenci displeje.

Herní monitor Huawei MateView GT

Naopak grafická karta bude po zohlednění všech proměnných systému vydávat snímky tak rychle, jak jen může. Vezměte si hraní jako rychlý příklad, složitost obrazovky se mění spolu s neustále se měnícími herními scénáři. To znamená, že je pravděpodobné, že grafická karta způsobí problémy s vykreslováním, nesoulad výstupních snímků pro jednoduché a komplikované scény a nakonec povede k trhání obrazovky.


Konektibilita a pohodlí

Monitor podporuje port HDMI/DP/USB-C, čímž plně uspokojí všechny běžné zdrojové vstupy od počítačů po herní konzole. V případě většího monitoru získáte o jeden HDMI 2.0 port více. Displej je navržen tak, aby uživatelům kromě působivého herního výkonu poskytoval celkově vylepšený zážitek, včetně vysoce nastavitelného držáku. Ať už v kanceláři nebo doma, můžete si nastavit výšku a úhel sklonu monitoru a namontovat jej na držák nebo na stěnu, podle aktuálního rozpoložení.


Huawei MateView GT 34” můžete koupit například na e-shopu Huawei, a to za cenu 13 490 Kč a MateView GT 27” za 9 999 Kč. Tak pěknou zábavu!


reklama

Napište váš názor

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Využíváme Akismet k redukci spamu. Zjistěte více.

Přidat na Seznam.cz
Nahoru