Menu

Co je nového?

Huawei Watch 3: chytré hodinky s ultra-dlouhou výdrží baterie

Sdílení
Foto: Huawei

Společnost Huawei představila dva nové produkty na českém trhu, chytré hodinky Huawei Watch 3 a Huawei Watch 3 Pro. Očekávané hodinky s operačním systémem HarmonyOS v sobě spojují všechny vlastnosti dobrého osobního asistenta – na jedno nabití vydrží až tři týdny a obsahují nespočet funkcí se snadným a chytrým ovládáním.

reklama

Chytré hodinky Watch 3 mají dotykový 1,43 palců velký AMOLED displej, který díky rozlišení 466 x 466 pixelů (326ppi) zaručuje dobrou čitelnost a prémiový vzhled ciferníku. Varianta Pro má safírové sklíčko a titanové tělo.

Ovládání hodinek je usnadněné pomocí dotykového displeje, bočního tlačítka a plně otočné korunky, která je snadno ovladatelná i mokrýma rukama a umožňuje například zoomování.

Řada Huawei Watch 3 nabízí stylové předinstalované ciferníky včetně animovaných motivů, které oživí každý váš den. V aplikaci Huawei Zdraví je pak k dispozici více než 1 000 různých grafických návrhů a provedení. Samozřejmě si také můžete vytvořit vlastní ciferníky.

reklama

Hodinky Huawei Watch 3

Výdrž baterie až tři týdny

Řada Watch 3 je vybavena architekturou duální čipové sady, která kromě zvýšení výkonu zajišťuje také plynulý chod všech aplikací. V kombinaci s chytrým algoritmem úspory energie 3.0 dosáhne baterie mimořádné výdrže. S Watch 3 si můžete užít 3-denní používání v chytrém režimu a neuvěřitelné 14-denní fungování v režimu ultra dlouhé výdrže baterie. 

S Huawei Watch 3 Pro je pak možné si užít 5-denní používání a fantastických 21 dní v režimu ultra dlouhé výdrže baterie.

Chytré hodinky mají samozřejmě množství zdravotních funkcí jako monitorování tepu, spánku, hladiny stresu, kyslíku v krvi nebo teploty kůže, takže vaše zdraví bude nepřetržitě pod dozorem – díky tomu slouží hodinky jako pomocník, který včas upozorní na případné anomálie, kterých byste si běžně nevšimli. Všechny údaje můžete přehledně analyzovat v aplikaci Zdraví.


Hodinky Huawei Watch 3

Přehled o zdraví

Oba modely nabízí integrovaný GPS modul, sportovní aktivity je možné měřit ještě přesněji u varianty Pro, která má duální GPS.

reklama

Watch 3 série má také funkci detekce pádu a SOS – pokud hodinky detekují pád, okamžitě se přepnou do nouzového režimu a upozorní určený kontakt, případně po pěti stisknutích otočné korunky zahájí hovor se záchrannou službou. Produkt je plně lokalizován a veškerý obsah je k dispozici v češtině, včetně aplikace Zdraví i uživatelského prostředí v hodinkách.

Jakožto první chytré hodinky běžící na HarmonyOS se řada Watch 3 dokáže bez problémů integrovat se smartphony Huawei a slouží jako multifunkční osobní asistent. Novinkou jsou aplikace, které můžete spouštět a stahovat přímo na hodinkách z obchodu AppGallery. Brzy by v Česku měla být funkční také e-Sim, která by umožnila hodinkám vykonávat hovory nezávisle na mobilním telefonu. Už nyní pak můžete využít výhod technologie WiFi, díky které své hodinky snadno připojíte ke své domácí síti.


Huawei Watch 3

Nové hodinky jsou k dispozici v několika provedeních – model Watch 3 můžete mít buď s černým fluoroelastomerovým, nebo hnědým koženým řemínkem, u Watch 3 Pro si pak vyberete mezi koženým a titanovým řemínkem. Hodinky jsou kompatibilní s mobilními telefony běžícími na Androidu, iOS i HarmonyOS.


Hodinky Watch 3 Black pořídíte za 9 999 Kč, Watch 3 Brown za 10 499 Kč, Watch 3 Pro Brown za 10 999 Kč a Watch 3 Pro Titanium za 15 999 Kč.


Napište váš názor

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Využíváme Akismet k redukci spamu. Zjistěte více.

Přidat na Seznam.cz
Nahoru