Menu

Co je nového?

Huawei Watch GT 3: Vzhled tradičních hodinek a přitom atypické funkce

Sdílení
Foto: Huawei

Nové chytré hodinky Huawei Watch GT 3 nabízí všestranné funkce pro správu zdraví a na míru šité sportovnímu plánování, které vás povzbudí k větším fyzickým aktivitám. Chytré hodinky získávají každým rokem na větší oblibě. Tyhle jsou příjemné na pohled i nošení a navíc burcují k lepšímu životnímu stylu.

reklama

Klasický design s mnoha funkcemi

Huawei Watch GT 3 jsou k dispozici ve dvou velikostech. Pánská verze nabízí větší ciferník s 46 mm a váhou 42,6 g, dámská verze měří 42 mm a váží 35 g. Obě verze se však nápadně podobají tradičním elegantním analogovým hodinkám. Přední pouzdro hodinek je vyrobeno z nerezové oceli, která je lehká, pevná a odolná vůči teplotám. Zadní pouzdro je pro změnu vyrobené z polymerových vláken se zvýšenou pevností.


Vylepšení ciferník

Ve srovnání s předchozí generací nabízí Huawei Watch GT 3 větší displej, takže veškeré informace uvidíte na první dobrou. Ultra čisté 3D vysoce průhledné zakřivené sklo poskytuje plné vizuální rozhraní v každém zaostřovacím bodě. Poprvé v historii navíc řada GT přichází s otočnou korunkou a hmatovou zpětnou vazbou. Tyto funkce přináší zcela nový interaktivní zážitek. 

reklama

Hodinky podporují personalizované ciferníky, abyste si je mohli více přizpůsobit. Ke stažení je více než 10 000 motivů od odvážných až po minimalistické. Ať už jdete běhat nebo na elegantní večeři, vzhled ciferníku můžete přizpůsobit svému outfitu, náladě nebo dennímu programu.

K dokonalým hodinkám neodmyslitelně patří i možnost vyměnitelného pásku. U Huawei Watch GT 3 si můžete vybrat hned z několika variant včetně nerezové oceli, koženého, nylonového, fluoroelastomerového a milánského, který byl exkluzivně navržen pro Watch GT 3 s 42 mm.


Huawei Watch GT 3

Odolná výdrž baterie

Silná baterie je základ úspěchu každého zařízení. Hodinky Huawei s větším ciferníkem nabízí dokonce 14 dní bez nabití, menší verze týden.

Huawei Watch GT 3 hlavně jako první nabízí možnost rychlého nabíjení s jakoukoliv nabíječkou a bezdrátovou powerbankou. Pokud nemáte po ruce ani jedno, k nabíjení vám poslouží i váš Huawei telefon.

Díky tomu vaše domácnost nebude zaplavena nabíječkama a nebudete se muset stresovat, zda jí opravdu máte zabalenou. Díky tomu můžete svoje hodinky používat opravdu kdykoliv a kdekoliv.


Zdraví na prvním místě

V rámci vylepšení se nezapomnělo ani na to nejdůležitější, na zdraví. Nové chytré hodinky navíc využívají ergonomicky navržené 2,5D zadní kryt s pečlivě leštěným konvexním zakřiveným sklem, které se přizpůsobí tvaru zápěstí. S větší přesností během tréninku i během dne přichází sledování srdeční frekvence TruSeen 5.0+, SpO2 a detekce tělesné teploty.

Hodinky věnují velkou pozornost vašemu dýchání, úrovni stresu, případně menstruačnímu cyklu a pomáhají vám lépe porozumět vašemu zdraví.

Huawei Watch GT 3

Zdravý životní styl se skládá z několika prvků, které nám společně pomáhají zůstat v rovnováze. Upgradovaná aplikace Huawei Health App umožňuje nastavit si přizpůsobená zdravotní připomenutí, ať už se jedná o denní příjem vody, upozornění na léky, na časný spánek nebo cvičení. Huawei Watch GT 3 se postarají o vaše zdravé životní návyky i přes hektický styl života.


Profesionální trenér, kterého máte vždy u sebe

Hodinky nabízí více než 100 cvičebních režimů, včetně 18 profesionálních. Můžete tak prozkoumat různé sportovní disciplíny a najít tu správnou, která vám nejlépe vyhovuje. Přizpůsobené tréninkové plány i tréninkové cíle tak z vašich hodinek dělají dokonalého trenéra. Výsledky můžete sledovat v reálném čase přímo na hodinkách, nebo v aplikaci. Watch GT 3 jsou kompatibilní hned s 30 aplikacemi, včetně různých běžných fitness aplikací. Pro ty, kteří rádi trénují venku, mohou těžit z dvoufrekvenčního určování polohy GPS, které poskytuje přesnější mapování geografické polohy. Tak sportu zdar!


reklama

Napište váš názor

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Využíváme Akismet k redukci spamu. Zjistěte více.

Přidat na Seznam.cz
Nahoru