Menu

Co je nového?

Nejlepší doplňky pro iPad. Tyhle vychytávky musíte mít!

Sdílení

Chcete vytěžit maximum ze svého iPadu? Pak potřebujete správné doplňky! S naším přehledem nejlepších vychytávek pro iPad získáte přesně to, co potřebujete. Nenechte se omezovat a užijte si práci i zábavu naplno s praktickým příslušenstvím.


Doplňky pro iPad mohou výrazně zvýšit vaši produktivitu a efektivitu. Například klávesnice a stylus umožňují rychlejší a přesnější psaní či kreslení. Za zlomek času toho zvládnete mnohem víc.


Zároveň se jedná o praktické pomocníky, například kryt či obal ochrání vaše zařízení před poškozením. Powerbanka prodlouží životnost baterie a externí disk zvýší iPadu kapacitu pro vaše soubory.

reklama

Které doplňky by ve vaší výbavě k iPadu neměly chybět?

Apple Pencil – stylus s vysokou přesností pro kreativní práci na iPadu.

Klávesnice – psaní textu pohodlněji. Zvládne se připojit sama pomocí inteligentního konektoru. Stačí zacvaknout k tabletu a můžete psát.

Kryty a obaly – chrání iPad před poškozením a zároveň umožňují přístup ke všem portům a ovládacím prvkům.

Stojan – umožňuje stabilní a pohodlné polohování v různých úhlech.

Powerbanka – externí baterie pro iPad prodlužuje dobu provozu tabletu mimo dosah zdroje napájení.

Bezdrátový reproduktor – spárujete s iPadem během pár vteřin, odměnou vám bude kvalitní zvuk, díky kterému si užijete oblíbené skladby či filmy v maximální kvalitě.

Bezdrátová sluchátka – pokud preferujete hudbu přímo do uší, sáhněte po AirPods či AirPods Max a při práci na tabletu vás už nic nevyruší díky funkci potlačení okolního hluku (NFC).

reklama

Externí disk – umožňuje snadné přenášení a ukládání dat z iPadu.

Bezdrátová nabíječka – bezdrátová nabíječka iPad nabije rychle bez nutnosti hledání a rozmotávání kabelu.

reklama

Kde sehnat kvalitní doplňky? Zamiřte na iStyle a vyberte si ze široké nabídky příslušenství pro iPadPořídíte zde vše potřebné pro všechny druhy tabletů od Applu, včetně iPad Pro či iPad mini. iStyle je prověřený prodejce Apple technologií, pyšní se označením Premium Partner, který se uděluje pouze vybraným prodejcům splňujícím nejvyšší úroveň zákaznického servisu.


Napište váš názor

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Využíváme Akismet k redukci spamu. Zjistěte více.

Přidat na Seznam.cz
Nahoru