Menu

Co je nového?

Mladá pilotka vyletěla s formulí mimo trať! Šokující havárie obletěla svět

Sdílení
Foto: Facebook

Německá pilotka Formule 3 Sophie Flörschová nezvládla během závodu v asijském Macau nájezd do pravotočivé zatáčky a ve dvousetpadesátikilometrové rychlosti vyletěla z trati. Šokující záběry okamžitě obletěly celý svět a všichni mysleli na nejhorší…

Sedmnáctiletá Flörschová měla štěstí v neštěstí. Po hrozivé nehodě utrpěla v uvozovkách pouze zlomeninu sedmého krčního obratle, ale bez rizika ochrnutí.

reklama


”Vrátím se. Zvládla jsem jedenáctihodinovou operaci a doufám, že teď už to půjde jen lépe. Zůstanu ještě několik dnů v Macau, než budu schopna převozu,” uvedla na svém facebooku Flörschová, která se podruhé narodila.


reklama

I survived the operation which took 11 hours well. Hope from now on it only gets better. I have to stay a few more days…

Zveřejnil(a) Sophia Floersch dne Úterý 20. listopadu 2018


”Chci poděkovat všem svým fanouškům za každé jednotlivé přání hodně štěstí, která nyní začínám číst. Moc mě to motivuje a dodává mi to kuráž,” dodala mladá pilotka.

Při havárii se kromě Sophie zranil ještě japonský jezdec Šo Cuboi, dva fotografové a traťový komisař. Naštěstí jejich zranění nebyla vážná.

Na děsivou nehodu se můžete podívat ve videu níže.

Napište váš názor

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Využíváme Akismet k redukci spamu. Zjistěte více.

Přidat na Seznam.cz
Nahoru