Menu

Co je nového?

Jsi pro mě až moc dobrý… Návod, jak nebýt pro ženy tím hodným troubou

Sdílení
Foto: Depositphotos, Pexels

Už se vám někdy stalo, že se s vámi někdo rozešel, protože jste až moc hodný? Slýcháte větu: „Jsi hrozně fajn chlap, ale…“ od žen až příliš často? Gratulujeme, jste typický klaďas, dobrák, hodný kluk, ňouma, říkejte si tomu, jak chcete, ale může se stát, že kvůli tomu ve vztahu narazíte. A jakkoliv se vám to může zdát nefér, je na čase trochu přitvrdit.


Smutným faktem je, že ženské občas skutečně víc letí na padouchy, ale tím se nemusíte trápit, však ono je to časem přejde. Nemusíte se proměnit v kriminálníka nebo násilníka, abyste u nich uspěli.

Problém „hodných chlapů“ není v tom, že jsou laskaví a chápaví k ostatním. Tkví v tom, že si myslí, že je nikdo nebude mít rád, když nebudou všechno dělat, jak se patří. Pravdou ale je, že když budete všechno dělat „správně“, nemusí to vždycky nutně dopadnout dobře.

Hodní kluci často věří, že musí splnit něčí očekávání, aby je ostatní přijali a měli rádi. A pokud toho nedocílí, obviňují se a snaží se to napravit. Jestli to ve vás vypěstovali rodiče, měli byste s nimi dát řeč. Nemusíte se totiž roztrhnout, abyste se ostatním zavděčili.Uvolněte se, nadechněte a přestaňte se trápit tím, co si o vás ostatní myslí. Zkuste se zamyslet nad tím, co by ve skutečnosti potěšilo vás a zapracujte na tom. Nejste chameleon, přestaňte se tak chovat. Nikdo není dokonalý.


Je dobré si také uvědomit, že nepotřebujete k ničemu ničí svolení. A už vůbec ne vaší partnerky. Pokud si nedokážete během večeře ani sám vybrat jídlo, aniž byste od ní potřeboval poradit, máte trochu problém.


Dopřejte si nějaký čas pro sebe, nemusíte se bát, že budete osamělí, dělejte cokoliv jen chcete. Uvědomte si svoje kvality a až příště pozvete někoho na večeři, nechte je vyniknout.

Jste ve skutečnosti vtipní? Buďte vtipní. Jste laskaví a umíte dobře naslouchat? To ženy milují, naslouchejte jim klidně celý večer, pokud je to vaše specialita. Ale nebuďte submisivní.

Vyzařujte zdravé sebevědomí a dokažte jí, že umíte i převzít kontrolu. A pokud se něco náhodou nepovede, mějte na paměti, že vás za to nikdo neukousne.


Chcete zvýšit svou atraktivitu? Naučte se vyprávět


Napište váš názor

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Využíváme Akismet k redukci spamu. Zjistěte více.

Přidat na Seznam.cz
Nahoru