Menu

Co je nového?

Nová generace Octavie je za rohem! Takhle nějak bude vypadat

Sdílení
Foto: Škoda Auto

Dvěma exkluzivními designovými skicami ukazuje Škodovka poprvé podobu nové generace modelu Octavia. A podle nákresů vypadá velmi dobře!

reklama

Čtvrtá generace nejprodávanějšího modelu v historii značky Škoda bude dle slov výrobce díky novému designovému jazyku značky výrazně emocionálnější a bude spojovat kompaktní rozměry s velkorysou prostorností.

Designové skici ukazují podlouhlou, plynulou siluetu nové generace modelu Octavia se střechou, klenutou ve stylu karoserie kupé.


Vzhled vozu také ovlivňuje výrazná příď, velká kola a skupinová světla s krystalickými prvky. Čtvrtá generace bestselleru bude v této jedinečné úspěšné historii pokračovat. Dosud bylo vyrobeno více než 6,5 milionu vozů tohoto klíčového modelu mladoboleslavské automobilky, jehož výroba začala před 60 lety.

reklama


Jasně, jedná se pouze o skici a na nich vypadají budoucí modely vždy o něco lépe, než pak ve skutečnosti jsou. Reálná oktávka tak bude mít nejspíš menší kola a nebude tak nízká jako na zveřejněných nákresech. I tak si ale lze udělat trochu představu, jakým směrem Škodovka u nových modelů jde. A nám se ten směr líbí…


Škoda Scala ve verzi Monte Carlo vypadá parádně! Dočkáme se i varianty RS?


Napište váš názor

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Využíváme Akismet k redukci spamu. Zjistěte více.

Přidat na Seznam.cz
Nahoru