Menu

Co je nového?

Očima ženy: Jak ho otrávit?

Sdílení
Text: Ivana Prudičová, Foto: Shutterstock

Otrava organismu, nechuť či dokonce nepřekonatelný odpor nemusí být způsoben jen jídlem pochybné jakosti. Nejčastější příčina bývá skryta v napohled nevinném gestu, větě či zvyku. Nevěříte? Pár ukázek vám jistě otevře oči!

reklama

Na co myslíš, miláčku?

Bravo, pokud zamýšlíte svého partnera pořádně otrávit, ptejte se na jeho myšlenkové pochody co nejčastěji. Co na tom, že on právě hledí s prominutím do blba. Co na tom, že zrovna nemyslí vůbec na nic nebo na něco hodně přízemního, materiálního nebo naprosto nezajímavého.

Otázka byla vznesena a odpověď, ať už je jakákoli, vůbec nic nevyřeší. I kdyby vymýšlel perpetum mobile, ve vašich očích je to špatně. Má přece myslet výhradně na vás, že?

Sluší mi to?

Další ze zbytečných otázek, na kterou neexistuje přijatelná odpověď. Souhlasné ano jistě nebude dost přesvědčivé, spontánní a obdivné. A nesouhlasná kritika snad ani nepřichází v úvahu. Pravdu by si troufl vyjevit jen úplný ignorant! Zkušený taktik mlčí a připravuje ústup. Jeho nálada klesá k bodu mrazu. Je prostě otrávený!

reklama

Ženy dokáží muže pořádně otrávit

Miluješ mě?

No to je přece jasná věc! Jenže, ten způsob, jakým to řekl, že? Na hádku je zaděláno a po ní přichází vyčerpané zhnusení. Příště bude obezřetnější. Pokrčí rameny, nechá vás v nejistotě a uši si, jen tak pro jistotu, ucpe sluchátky. Aby neslyšel další záludnou otázku…

Jestli vám tato lehká intoxikace nestačí, okořeňte drahoušovi výslech otázkami na jeho bývalou. Byla hezčí? Mladší? Měl jsi ji radši? Fantazii  meze neklaďte a udolejte ho!

Naši jsou lepší (chytřejší, štědřejší, sympatičtější) než vaši!

Toto rezolutní konstatování každý muž jistě rád uslyší. Otestuje jeho charakter a loajalitu. Zbabělec přisvědčí a přitiskne pěst na svůj zvětšující se žlučník, plný jedovatě zelené tekutiny.

Odvážlivec rozpoutá diskusi, která nemůže mít vítěze. Jen dva zhnusené a vyčerpané poražené.

Zaručenou otravu způsobí i kritika miláčkova rodného domu, města, spolužáků, kamarádů a sourozenců. Že jsou vážně nemožní? Zacpěte si ústa dlaní a opakujte si pořekadlo o zlatu a mlčení!

reklama

Nedrob, nesrkej, nechrápej…

Věčné napomínání, mentorování a poučování potěší každého zamilovaného pána. Romantické úmysly berou za své a plány na společně strávený večer také. Z kreativního zamilovance se postupně stává podmračený nemluva. Tvář si zakrývá novinami, ponožky hází do kouta a kravatu schovává za křeslo. Sbohem sladké špitání, sbohem mnohoslibné vzdechy! Ze snoubenky se stala dozorkyně, ze snoubence vězeň…


Smutný muž

Měl bys… (postavit dům, změnit zaměstnání, studovat)

Asi každá žena občas podlehne iluzi, že toho záhadného tvora po svém boku předělá na civilizovaného a navíc úspěšného člověka. Každodenní dril a snaha o přenaučení ji brzy připraví o zbytky sil i rozumu. Výsledek je vždy špatný. Předělaný partner odchází za mladší a čipernější samičkou. Nepředělaný a totálně otrávený partner je zdrojem doživotního zklamání z vlastní neschopnosti někoho (kohokoli) změnit k lepšímu. Nápady, jak otrávit partnera se už jistě hrnou. Možná neuškodí vzpomenout na situace, kdy lze kýženého stavu intoxikace dosáhnout úplně beze slov.


Depilace, pleťová maska, natáčky

Odpuzující činnosti jsou klasickým zabijákem každého vztahu. Patří sem i nošení vytahaných tepláků, starého flanelového pyžama nebo zašedlé podprsenky. K těm rafinovanějším můžeme započítat třeba nandávání očních čoček nebo inventuru dutiny ústní pomocí zubní nitě.


Ženy občas dělají věci, které vidět nepotřebujeme

Vydávání zvuků

Není pochyb, že emancipace zasáhla i tak výrazně mužské domény, jako je hlučné chrápání, frkání, kýchání nebo sprosté klení. Kdo by se mohl divit těm křehkým bytostem, že utíkají z domu a raději dřou v práci. Zeptejte se úspěšných managerů, politiků a podnikatelů, jaký je skutečný důvod jejich patnáctihodinového pracovního dne. Možná, zmoženi dojetím z upřímného zájmu, poprvé v životě upřímně a pravdivě odpoví!

reklama

Napište váš názor

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Využíváme Akismet k redukci spamu. Zjistěte více.

Přidat na Seznam.cz
Nahoru