Menu

Co je nového?

Jak zacházet s podrážděnou partnerkou, abyste vyvázli živí a neskončilo to hádkou

Sdílení
Foto: Depositphotos

Ženy jsou velice delikátní stvoření, se kterými je radno zacházet opatrně. Obzvlášť pokud mají špatnou náladu. Nepotřebujete vědět, co ji popudilo, stejně vám pravděpodobně odpoví, že nic, pokud se jí zeptáte. Důležitější pro vás je vědět, jak ji zase udělat šťastnou.

reklama

Ačkoliv vás její nálady mohou značně iritovat, nedávejte jí to sežrat. Akorát byste se pohádali, a to by nepomohlo ani jednomu z vás. Navíc za změny jejích nálad nejčastěji mohou hormony, a to je záležitost, které nikdy neporozumíte, a vlastně ani rozumět nechcete.


Může se stát, že vám bude jen podrážděně odsekávat, ale zkuste jí naslouchat. Pokud ukážete, že vás zajímá, co ji trápí, možná získáte plusové body.

reklama

Pozor, za žádnou cenu ji nepřerušujte, naslouchejte pozorně a dobře si rozmyslete, co jí odpovíte. Nezapomeňte, že tady kráčíte po tenkém ledě.


Za každou cenu se snažte zůstat v klidu. Je možné, že vám v návalu podráždění vyčte něco, o čem ani nevíte, že jste udělal. Máte právo se naštvat, ale ničemu tím nepomůžete. Jenom přilijete olej do ohně a pravděpodobně to skončí hádkou.

Pokud zjistíte, co je příčinou její špatné nálady, zkuste přijít s řešením.

Ženy se často nechávají strhnout emocemi a jsou schopny přehlédnout fakt, že se jedná o nějakou banalitu, nebo že řešení leží přímo před nimi. Nejen, že se tím vše může hladce vyřešit, ale ještě se najednou ocitnete v roli zachránce.


Jak se usmířit s ženou, která je na vás naštvaná


Napište váš názor

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Využíváme Akismet k redukci spamu. Zjistěte více.

Přidat na Seznam.cz
Nahoru