Menu

Co je nového?

Nejlepší telefon roku 2020? Podle odborníků OnePlus 8 Pro!

Sdílení

Asociace European Hardware oznámila, že OnePlus 8 Pro vyhrál v šestém ročníku soutěže European Hardware Awards ocenění „Nejlepší Smartphone roku 2020“. OnePlus 8 Pro, vlajkovou loď této značky, tak kolektivně vybral panel odborníků z deseti nejlepších telefonů.

reklama

V komentáři k vítězství řekl šéfredaktor webu Hardwareluxx Dennis Bode: „Chtěli bychom pogratulovat OnePlus týmu k získání prvního místa v soutěži European Hardware Awards pro rok 2020. Zvolili jsme OnePlus 8 Pro jako jasného vítěze především díky jeho neuvěřitelnému displeji a výkonu.“

„Je nám ctí, že jsme obdrželi prestižní cenu Evropské hardwarové asociace za nejlepší chytrý telefon. Tento přístroj demonstruje náš závazek sdílet nejlepší technologie se světem a my chceme našim zákazníkům poskytovat co nejlepší zkušenosti,“ dodává k vítězství zakladatel a generální ředitel OnePlus Pete Lau.

OnePlus 8 Pro je nejnovější vlajková loď značky OnePlus, která přichází se špičkovým 120Hz displejem a s chipsetem Qualcomm Snapdragon 865. OnePlus 8 Pro je připravený na 5G sítě a vybavený až 12 GB nejmodernější LPDDR5 RAM.

reklama

OnePlus 8 Pro

Konfigurace telefonu ho předurčuje k tomu, aby patřil mezi nejlépe fotící smartphony na současném trhu: hlavní 48MP snímač od Sony navržený přímo pro tento model, ultra široký objektiv a teleobjektiv s trojnásobným hybridním a třicetinásobným digitálním zoomem, z něj dělají přístroj, který vyhoví potřebám těch nejnáročnějších fotografů a videonadšenců.


Je také prvním OnePlus zařízením s novým a výkonným bezdrátovým nabíjecím systémem Warp Charge 30, které umožňuje uživatelům nabíjet 4510mAh baterii na 50 % za pouhých 30 minut.


OnePlus 8 Pro

Evropská hardwarová asociace, která ceny udílí, byla založena před šesti lety a je v ní zastoupeno devět předních technologických zpravodajských a recenzních webů, které oslovují více než 22 milionů technologických nadšenců a vlivných osob. Jednotlivé testy potřebné k vytvoření žebříčku jsou počítány na miliony. Díky těmto bohatým zkušenostem je EHA kvalifikována k posouzení pozice telefonů prodávaných v Evropě a vyvíjela intuitivní výzkumné kampaně, které poskytují skutečný pohled na trh.


Který mobil koupit v roce 2020? S těmi nejdražšími budete fotit jako profesionál


Napište váš názor

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Využíváme Akismet k redukci spamu. Zjistěte více.

Přidat na Seznam.cz
Nahoru