Menu

Co je nového?

Pánové, takhle tedy ne! 5 otřepaných frází, které ženy v baru nechtějí slyšet

Sdílení
Foto: Depositphotos

Někdy člověk po požití alkoholu nabude pocitu, že je super hrdina a zvládne všechno. Alkohol je sice dobrým společníkem, ale ne už tak dobrým přítelem. Rozostří váš úsudek a vaše někdy až příliš ambiciózní plány se mohou rázem proměnit v pěkný trapas. Podívejte se na oblíbené balící fráze, které na ženy rozhodně nezaberou.

reklama

„My už jsme se někde viděli, ne?“

Žijeme ve 21. století, takže doporučujeme tuto hlášku nechat raději v tom minulém. Pokud se s dotyčnou znáte, tak o tom určitě víte. S touto hláškou vás dotyčná stejně vyšle do patřičných mezí s tím, že vás nezná (nebo jednoduše znát nechce).


„Ty máš ale pěkný kozy!“

Ačkoliv to myslíte evidentně jako lichotku, pokud dotyčnou vidíte poprvé, raději jí nedávejte hned najevo, že ji okukujete (i když je jí jasné, že to děláte) zbytečným upozorňováním na její zadek nebo prsa.

reklama

Mohla by si to špatně vyložit a pro nedostatek fantazie vás odpálkovat jako úchyla.

„Mám tu zaparkovanou novou Audinu, nechceš se projet?“

Pokud si myslíte, že poukazováním na vaši skvělou finanční situaci, docílíte toho, že s vámi někdo sedne v noci do auta, jste na omylu. Ačkoliv některé typy dam, taková věta opravdu může nalákat, většinou budete za úplného blbečka, který se snaží cizí holku sbalit na bezva bourák, odtáhnout ji do auta, pravděpodobně řídit pod vlivem a k tomu ji v tom autě zneužít.„Moje žena mě právě opustila, jsem úplně na dně!“

Možná jste až příliš sledovali Sex ve městě a trpíte utkvělou (většinou také mylnou) představou, že tyhle kecy zaberou. Opak je ale pravdou.

Pokud nějaká žena najde na baru takového ufňukánka, který se jí touží vyplakat na rameno, to poslední, po čem touží, je roztáhnout mu nohy.

Pravděpodobně vám předá vizitku na svého psychiatra a už o ní nikdy neuslyšíte. Pokud jste skutečně v depresi a toužíte se někomu svěřit, navrhujeme nějakého kamaráda, nikoliv úplně cizí osobu.

reklama

„Víš, kdo já jsem?“

Tuto větu nepoužívají jenom celebrity, aby se vyhnuly pokutě za překročení rychlosti, kdepak. Někteří muži na vyšších pozicích ve velkých firmách, právníci, podnikatelé, politici či přehnaně sebevědomí policisté jsou schopni ji pronést i v baru, když oslovují dámu. Ta většinou pochopitelně nemá ponětí, kdo jste, takže se nemusíte namáhat. Jestli její nechápavý výraz chcete doplnit doporučením, ať si vás vygooglí, v domnění, že to na ni udělá dojem, raději změňte lokál, protože vám už nejspíš nebude pomoci. V tomhle podniku skórovat nebudete.


10 zcela zásadních rad, jak uspět na Tinderu


One comment

  • Eliška

    1. 11. 2023 - 20:49

    Určitě není dobré když se vám stane nějaký trapas už když jdete na rande a nesnažíte se to pak řešit. Třeba v mém případě se musela volat na jedno docela toho času ještě povedené rande zámečnická pohotovost. A věřte mi že se nejednalo o moc příjemný moment. Oba jsme už chtěli zapadnout někam do postele..

    Odpovědět

Napište váš názor

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Využíváme Akismet k redukci spamu. Zjistěte více.

Přidat na Seznam.cz
Nahoru