Menu

Co je nového?

Proč jsou pánské pantofle nejlepší obuv na léto?

Sdílení

Léto je roční období, které díky sluníčku miluje uvolněný ležérní styl v módě, evokuje pohodu, vodu a dovolenou. Obuv na léto je různá, v každém případě se vyplatí mít po ruce pantofle, které využijete venku i na doma. Na pláž, k bazénu, do kempu nebo do hotelu – pantofle vždy najdou uplatnění. Jsou pohodlné, otevřené – což je v létě důležité, a lehoučké, že je na nohách skoro necítíte. Oblíbené jsou také žabky – boty s plochou podrážkou a jediným proužkem mezi palcem a ukazováčkem na noze, který botu upevňuje. Kdo si je jednou oblíbí a zvykne si na ně, nedá na ně dopustit. Hodí se perfektně k vodě, na pláž a při cestování skoro nic neváží.

reklama

Kde všude využijete pantofle?

Pánské pantofle jsou neformální obuv, kterou využijete volnočasově, ale třeba i v práci, při cestování. Pánské pantofle si muži oblíbili, protože jsou pohodlné, téměř nic neváží a využijete je prakticky celý rok pro nejrůznější příležitosti. Jejich obdobím je léto a pobyty u vody, pláže, na trávě. Můžete je ale nosit prakticky celý rok doma nebo v práci.

Perfektně se hodí na cestování, protože jsou maximálně skladné. Na bazén, na přezutí na chatu, do letadla i do autobusu na delší cestu, všude tam využijete pantofle.

Vyberte si materiál, který vám sedí. Pantofle mohou být základní gumové, ale seženete i kožené, espadrilky nebo látkové nebo jiné syntetické. Pantofle jako neformální obuv vybízejí k divokým kombinacím barev, ale najdete i jednobarevné, černé, bílé nebo kožené hnědé. Značkové pantofle vám vydrží mnoho sezón a uvidíte, že si je rychle oblíbíte. Inspirujte se třeba v CCC internetovém obchodě s módním blogem. CCC má na výběr široký sortiment pánských, dámských i dětských pantoflů a můžete je jednoduše objednat z pohodlí svého domova. Pantofle můžete vyzkoušet také v kamenných prodejnách, které najdete v nákupních centrech a městech.

reklama

Pantofle

Klasické pantofle nebo žabky?

Pokud jste si zvykli na nošení žabek, určitě budete mít jedny v záloze, protože k vodě, nebo i do letního deštíku se náramně hodí. Vhodné jsou také na každé rychlé přezutí, kde můžete být na boso, tedy do hotelu, letadla, společných šaten a podobně. Žabky se nehodí příliš do práce nebo všude tam, kde potřebujete mít dobrou stabilitu.

Náročnější terén, chození po dlažbě města nebo kamení se nedoporučuje, stejně jako se nehodí do práce, kde se nachodíte. Pantofle poskytují noze větší stabilitu a můžete sehnat i zdravotní ortopedický typ, který bude pro vaši nohu výhodný.

Můžete sehnat i pantofle s uzavřenou špičkou nebo pantofle podobné sandálům. Rozhodněte se sami, nakolik chcete mít nohu stabilní a upevněnou.


Co ještě přibalit k vodě nebo na dovolenou?

Starting pack, tzv. základní balíček všech výletníků obsahuje mimo pantofle, pokrývku hlavy, opalovací krém, plavky, ručník, havajskou košili a sluneční brýle. Pantofle můžete vyladit barevně v jeden model se zbytkem outfitu. Pořiďte si také plážovou tašku a třeba i termotašku, ve které uskladníte věci pro piknik na pláži. Pantofle nebo žabky využijete třeba i v kempu při deštivém počasí, pak už jen doplníte slušivou pláštěnkou nebo deštníkem. Pantofle i žabky se vám vlezou do batohu, kufru, ale i tašky na pláž, protože jsou skladné a navíc lehoučké. Pantofle se vyplatí mít připravené doma i pro návštěvy na doma.

reklama

Napište váš názor

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Využíváme Akismet k redukci spamu. Zjistěte více.

Přidat na Seznam.cz
Nahoru