Menu

Co je nového?

Pivní brýle aneb někdy byste se ráno raději neprobudili

Sdílení
Text: Tomáš Lipták, Foto: Shutterstock

Každému se již určitě stalo, že se nehorázně opil, a když máte to štěstí si tuto zkušenost pamatovat, tak si určitě vzpomínáte, že i ta nejhnusnější ženská v podniku se vám rázem zdála slušně řečeno ucházející...

reklama

V takovém momentě je ale nejlepší se sbalit, odejít domů a pořádně se z toho vyspat, než abyste se ráno vzbudili vedle nějaké zrůdy a nadávali si, jaký jste neskutečný hovado.

Tomuto jevu se říká pivní brýle a dokonce se jím zaobírali i vědci.

Pivo je vlastně slabé anestetikum. Ve středověku se s ním uspávali lidé, kterým se měly amputovat končetiny, také ale snižuje schopnost erekce a sexuálního požitku. Takže i když se nalejete a s někým nebo dokonce i něčím se vyspíte, tak je někdy zázrak, že se vám vůbec postaví a že to za něco stojí.

reklama

Alkohol dělá občas divy...

Zajímavé je, že alkohol takhle na muže působí méně než na ženy. Takže je pravděpodobnější, že když narazíte na opilou holku někde na baru, tak se s vámi vyspí spíše, než kdyby ošklivá žena narazila na opilého muže a on se vyspal s ní.

Prokázalo se také to, že alkohol má na člověka dlouhodobější účinek, a tak muž, který si každý týden dá kolem deseti piv, má nastavenou laťku pro ženy mnohem níž a chodí i s ošklivějšími ženami než jeho abstinující kamarád.

Také je známo že pod vlivem alkoholu si muž myslí, že ho nějaká žena balí, i když se třeba jen rozhlíží po místnosti. Muž si pak myslí, že má jasnou šanci skórovat, ale často to spíš končí nepříjemným trapasem, zničeným egem nebo i dobře mířenou fackou. Takže pánové, na alkohol raději bacha!


Napište váš názor

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Využíváme Akismet k redukci spamu. Zjistěte více.

Přidat na Seznam.cz
Nahoru