Menu

Co je nového?

Nový rozměr kempování? Nafukovací předstany k autu

Sdílení
Foto: Morelo

Plánujete pobyt v kempu či ve volné přírodě? Karavan, dodávku či osobní auto si dnes již můžete snadno rozšířit o praktický nafukovací předstan.

reklama

Vybírat můžete v dnešní době hned z několika variant – jednoduché předstany jejichž prostory slouží k relaxaci, vaření, nebo úschově outdoorového vybavení, či větší předstany, jejichž součástí je navíc oddělená ložnice, ve které se pohodlně vyspí až 4 osoby. V takových případech se už jedná o takový soukromý hotel, který si můžete vozit všude s sebou. A o tom to celé je, ne?

Předstany představují nový a velmi pohodlný rozměr kempování a jejich další výhodou je to, že je postavíte snadno a rychle – a to díky nafukovací konstrukci a pumpičce, která bývá součástí balení.

Nafukovací předstany jsou vyrobené z materiálů odolných vůči nepřízni počasí, jsou prodyšné, a ochrání před horkem, UV zářením i vlhkem. Materiály použité v ložnicích mají navíc zatemňující vrstvu, která zabrání, aby do místnosti, kde se spí, brzy ráno svítilo slunce.

reklama

Předstan Kampa

Součástí předstanů jsou také zabudované vstupy pro elektrické kabely, rozvedené kabely pro osvětlení a řada dalších vychytávek.


Další obrovskou výhodou předstanů je, že pro jejich použití už nemusíte mít jen dodávku či obytňák, ale že se dají použít i s vozy kategorie SUV nebo kombi. To značně rozšiřuje možnosti jejich použití širší skupině cestovatelů a dobrodruhů. Tak šťastnou cestu!

Předstan k vozu SUV

Napište váš názor

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Využíváme Akismet k redukci spamu. Zjistěte více.

Přidat na Seznam.cz
Nahoru