Menu

Co je nového?

Tým Renault Vitality zazářil na závodech jarní evropské série Rocket League

Sdílení

Renault Vitality si stále udržuje svoji dominantní pozici v EU Rocket League a ve finále jarní série Rocket League Spring Series Europe překonal tým Dignitas fantastickým vítězstvím ve 4 kolech finále evropské série této soutěže.

reklama

Tým Renault Vitality dosáhl vítězství v soutěži Rocket League Spring Series Europe, když čtvrtým vítězstvím ve finále této soutěže smetl svého rivala tým Dignitas. Victor „Fairy Peak!”

Locquet, Alexandre „Kaydop” Courant a Yanis „Alpha54″ Champenois projeli soutěží, aniž by v prvních třech kolech prohráli jediný závod.

Stali se tak nejlepším evropským týmem a prokázali své schopnosti v působivé přehlídce, při které se znovu střetli s evropským mistrem této RLCS9 Champion, týmem Dignitas.

reklama

Esport se v dnešní době stává čím dál populárnější

Od velkolepého vstupu Alexe „Kaydop” Couranta v roce 2018, po kterém následovalo vítězství na Mistrovství světa Rocket League, je tým Renault Vitality opravdovým esem v závodech Rocket League. V letošním roce má zatím tým za sebou výjimečné výsledky a zajistil si první místo v soutěží League Play RLCS Season 9 a druhé místo na Mistrovství Evropy Rocket League.


„Byli jsme nadšení perfektním výkonem týmu Renault Vitality na evropské jarní sérii. Toto vítězství je potvrzením schopností a spolupráce našich vynikajících hráčů, týmu Vitality a úsilí společnosti Renault o perfektní výkon a podporu nejlepších světových hráčů, řekl Fabien “Neo” Devide, prezident a spoluzakladatel týmu Vitality. “Dokázali se prosadit jako nejlepší evropský tým a nyní se budeme snažit o dosažení světového prvenství,” dodal.


“Blahopřejeme týmu Renault Vitality, jeho hráčům i funkcionářům k dalšímu titulu, který se tomuto fantastickému a talentovanému týmu podařilo získat! Ve hře Rocket League je obrovská konkurence, tato hra je značně obtížná a vyžaduje schopnosti i koordinaci. Pro tým Vitality to byla neuvěřitelná cesta, aby se dostal až na vrchol. To se týká spolupráce mezi značkou Renault a týmem Vitality a jde při ní o společnou vůli zaměřenou na budoucí výkon a vytvoření standardu v oblasti esportu” – Guillaume Vergnas, Partnerships & Esports Manager, tým Renault DP World F1 Team.


Ford bere videohry vážně! Zakládá týmy, které budou soutěžit ve virtuálních závodech


Společnost Renault vstoupila do oblasti e-sportu v roce 2018 oznámením své spolupráce s týmem Vitality a vytvořením nového subjektu, týmu Renault Sport Vitality, který soutěží v Rocket League a závodech Formule 1 Esports Series. Od svého prvopočátku toto partnerství přineslo neuvěřitelný růst výkonnosti, přes úspěšné 4. místo v soutěži F1 Esports Series v roce 2019, až po nynější další vítězství na Mistrovství Rocket League. V roce 2020 tým změnil své jméno na Renault Vitality, aby tím zdůraznil rostoucí význam tohoto partnerství.

Cílem světové esportovní organizace Vitality Team je snaha o dosažení dokonalosti a také výchova nové generace počítačových sportovců. Tým Vitality sdružuje nejlepší světové hráče soutěžící v devíti disciplínách a je jedním z deseti týmů v League of Legends European Championship, nejsledovanější evropské esportovní ligy.

Jako světově uznávaná značka v oblasti životního stylu a zábavy má tým Vitality a jeho hráči více než 20 milionů sledovatelů v různých sociálních médiích a také více mainstreamových sponzorů než kterýkoli jiný esportovní tým, včetně takových jako jsou Adidas, Renault, Orange a Red Bull. Tým se zúčastnil více než 1000 turnajů a jeho hráči stáli na nejvyšším stupni vítězů na 250 místech na světě.

Napište váš názor

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Využíváme Akismet k redukci spamu. Zjistěte více.

Přidat na Seznam.cz
Nahoru