Menu

Co je nového?

S dietou až na pokraj vyhynutí aneb čeho všeho jsou štíhlochtivé ženy schopny

Sdílení
Foto: Pexels

I když jako páni tvorstva býváme se svým zevnějškem většinou spokojeni, naše drahé polovičky si budou připadat tlusté i kdyby kolem bujel hladomor. Až od ní zase jednou uslyšíte: „Tohle jíst nemůžu, držím dietu“, zpozorněte o jakou dietu se jedná, některé ze současných dietních trendů by ji mohly i zabít.

reklama

Tukožroutská dieta

Dieta založená na tukožroutské polévce frčela hlavně na přelomu tisíciletí. Princip je jednoduchý, polévka by vám měla zevnitř sežrat všechny tuky. Naše matky se neládovaly celý týden ničím jiným, nutno podotknout, že většinou bez valného hubnoucího úspěchu. Nejenže do sebe nedostávaly žádné živiny, ale polévka jim po pár dnech lezla i ušima.


Prána

Podle zákonů prány se dá žít jen ze vzduchu. Stačí naprogramovat svou mysl, pít pouze čistou vodu a čerpat sílu a energii ze slunce. Na této dietě se údajně budete cítit jako čerstvě zamilovaní, ještě aby ne, když máte permanentně hlad. Pokud by chtěla vaše partnerka pomoct s přechodem na pránickou stravu, ať se zeptá Jardy Duška, určitě ji rád zasvětí.

reklama


Fialová dieta

Dieta, při které jíte jen fialové věci. Takže až vám bude žena cpát k snídani červené hrozny, k obědu pečenou červenou řepu a k večeři sušené švestky, zpozorněte, stáváte se pokusným králíkem jejího fialového šílenství. Nehledě na to, že jojo efekt nakonec nemine ani vás.


Hrstková dieta

Hrstková dieta spočívá v tom, že sice jí pětkrát denně, ale pouze tak velkou porci, která se jí vejde do hrsti. (ano, do jedné jediné hrsti!) Odbornicí na tuto dietu je Victoria Beckhamová. To leccos vysvětluje…


Tasemnicová dieta

Čtete správně, to si takhle nechá dobrovolně nasadit hnusného červa do břicha, cpe se od rána do večera a hubne jako by se nechumelilo. A pak umře… ale umře hubená!

reklama


Bílkovinová dieta

Při této dietě nejíte první týden nic jiného než maso a vajíčka, po týdnu přidáte trochu zeleniny, pak sacharidy. Zdá se to jako dobrá varianta, ale tělo nemusí takový nápor bílkovin ustát a může se sesypat. Kroťte ji v jejím bílkovinovém šílenství.


Dětská dieta

Nabízelo by se jednoduché vysvětlení, že dětské maso není tučné, ale krásně libové, takže po něm nemůže přibrat… naštěstí děti jíst nemusí, „pouze“ se bude živit jejich stravou, tedy kašičky, polívčičky, pyré a další lahůdky. Dobrou chuť, pokud vám jsou dva roky!


30 nízkokalorických potravin, které vám pomohou rychle shodit kila


One comment

  • Estráda

    31. 12. 2022 - 13:04

    Některé holky když se dnes pustí do diety tak to dopadá velmi špatně. Ony si nakoupí všechny ty proteinové tyčinky, spalovače tuků, různé gely, snídaňové přípravky a přitom vůbec neví jak se co používá. Kdyby ti lidé raději začali běhat tak udělají lépe.

    Odpovědět

Napište váš názor

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Využíváme Akismet k redukci spamu. Zjistěte více.

Přidat na Seznam.cz
Nahoru