Menu

Co je nového?

Steakové nože ke grilování – nezbytnost v každé kuchyni

Sdílení

Steakové kuchyňské nože mají své nezastupitelné místo v každé kuchyni. Nemusíte být vyznavači krvavých steaků, abyste tyto nože doma ocenili. Skvěle s nimi nakrájíte jakékoliv maso. Steakový nůž je ideální pomocník i při konzumaci grilovaného masa. Jeho předností je snadné krájení masa s minimem vytékání šťávy.

reklama

Kvalitní steakové nože z damaškové oceli

Stejně jako při výběru masa pro grilování či kuchyňských nožů pro jeho přípravu před grilováním, je i u steakových nožů zásadní jejich kvalita. Kvalitní steakové nože jsou vyráběny z prvotřídní damaškové (damascénské) oceli. Vyrábí se varianty s klasickým ostřím nebo zoubkovaným ostřím. Velikostně se jedná o menší kuchyňské nože s velikostí čepele zpravidla 5“.


Steakový nůž nesmí chybět v žádné kuchyni

Proč mít kvalitní steakový nůž?

Nekvalitní steakové nože, které neodvádí práci, jakou by měly. Jsou utrpením nejen pro konzumenta, ale i pro samotné grilované maso.

reklama

Krájení špatným nožem se z grilovaného steaku stane spíše trhané maso s vytečením většiny jeho šťávy všude kolem.

Kde zakoupit kvalitní steakové nože

Doporučujeme navštívit internetový obchod XinZuo.cz, kde naleznete steakové nože z prémiové damaškové či levnější z nerezové německé oceli. XinZuo je tradiční čínský výrobce kuchyňských nožů s letitou tradicí a velkým množstvím celosvětových ocenění. Jedinečnost nožů XinZuo spočívá v propojení nejmodernějších způsobů výroby s tradiční ruční prací mistrů nožířů. Každý kuchyňský nůž XinZuo prochází závěrečným ručním opracováním a ostřením, díky čemuž dosahuje prvotřídní ostrosti, kterou nože se strojově vytvořeným ostřím nedosahují.


Steakový nůž XinZuo

XinZuo steakové nože můžete zakoupit jednotlivě či ve výhodných sadách. Všechny nože mají dárkovou krabičku, se kterou jsou vhodné i jako dárek. Při nákupu na XinZuo.cz máte 3letou záruku, dopravu po ČR zdarma, možnost vrácení do 30dní a jedno profesionální broušení nožů zdarma.


One comment

  • Věra

    10. 8. 2022 - 16:52

    Manžel mně neustále nadává že doma nemáme nějaké kvalitní a ostré broušené keramické nože na maso. Ale kde na to já mám neustále brát peníze? Jasně jsme se dohodli že s výdaji půjdeme půl na půl. A to nehodlám měnit ani v případě, že je ten můj nezaměstnaný a já na mateřské.

    Odpovědět

Napište váš názor

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Využíváme Akismet k redukci spamu. Zjistěte více.

Přidat na Seznam.cz
Nahoru