Menu

Co je nového?

Steakové nože ke grilování – nezbytnost v každé kuchyni

Sdílení

Steakové kuchyňské nože mají své nezastupitelné místo v každé kuchyni. Nemusíte být vyznavači krvavých steaků, abyste tyto nože doma ocenili. Skvěle s nimi nakrájíte jakékoliv maso. Steakový nůž je ideální pomocník i při konzumaci grilovaného masa. Jeho předností je snadné krájení masa s minimem vytékání šťávy.

reklama

Kvalitní steakové nože z damaškové oceli

Stejně jako při výběru masa pro grilování či kuchyňských nožů pro jeho přípravu před grilováním, je i u steakových nožů zásadní jejich kvalita. Kvalitní steakové nože jsou vyráběny z prvotřídní damaškové (damascénské) oceli. Vyrábí se varianty s klasickým ostřím nebo zoubkovaným ostřím. Velikostně se jedná o menší kuchyňské nože s velikostí čepele zpravidla 5“.


Steakový nůž nesmí chybět v žádné kuchyni

Proč mít kvalitní steakový nůž?

Nekvalitní steakové nože, které neodvádí práci, jakou by měly. Jsou utrpením nejen pro konzumenta, ale i pro samotné grilované maso.

reklama

Krájení špatným nožem se z grilovaného steaku stane spíše trhané maso s vytečením většiny jeho šťávy všude kolem.

Kde zakoupit kvalitní steakové nože

Doporučujeme navštívit internetový obchod XinZuo.cz, kde naleznete steakové nože z prémiové damaškové či levnější z nerezové německé oceli. XinZuo je tradiční čínský výrobce kuchyňských nožů s letitou tradicí a velkým množstvím celosvětových ocenění. Jedinečnost nožů XinZuo spočívá v propojení nejmodernějších způsobů výroby s tradiční ruční prací mistrů nožířů. Každý kuchyňský nůž XinZuo prochází závěrečným ručním opracováním a ostřením, díky čemuž dosahuje prvotřídní ostrosti, kterou nože se strojově vytvořeným ostřím nedosahují.


Steakový nůž XinZuo

XinZuo steakové nože můžete zakoupit jednotlivě či ve výhodných sadách. Všechny nože mají dárkovou krabičku, se kterou jsou vhodné i jako dárek. Při nákupu na XinZuo.cz máte 3letou záruku, dopravu po ČR zdarma, možnost vrácení do 30dní a jedno profesionální broušení nožů zdarma.


Komentáře (4)

 • Věra

  10. 8. 2022 - 16:52

  Manžel mně neustále nadává že doma nemáme nějaké kvalitní a ostré broušené keramické nože na maso. Ale kde na to já mám neustále brát peníze? Jasně jsme se dohodli že s výdaji půjdeme půl na půl. A to nehodlám měnit ani v případě, že je ten můj nezaměstnaný a já na mateřské.

  Odpovědět
 • Estráda

  7. 9. 2022 - 13:57

  Koukám že jsme na to všichni tak nějak podobně. I u nás by bylo potřeba v kuchyni udělat nějaké změny, ale všechno je to jenom a pouze o penězích. No a když je člověk nemá, tak si nemůže dovolit pořídit ani nejlevnější titanové nádobí. Tak moc ráda bych vařila pro naše vnoučata v něčem zdravém.

  Odpovědět
 • Terak

  7. 9. 2022 - 13:59

  Vařím často a už několik let jak v domácnosti, tak v různých restauracích a musím vám říct jednu věc. Ostrý nůž je vždy základem každé kuchyně. Jeden náš šéf na to dbal tolik, že se nože dávaly každý druhý den na přebroušení k jednomu jeho známému. Ale to když jste panečku začali krájet, tak jste se pořádně báli a prsty.

  Odpovědět
 • Petra

  7. 9. 2022 - 14:00

  Nechce se mi věřit tomu, že by každý v domácnosti měl na keramické nože. Je to složité životní období a pro všechny bude velmi náročné. Lidé, kteří žijí na hranici chudoby to nebudou mít v příštích letech vůbec jednoduché. Je možné, že se třeba vrátí i tarify na volání. A nebude to už taková norma mít neomezené volání.

  Odpovědět

Napište váš názor

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Využíváme Akismet k redukci spamu. Zjistěte více.

Přidat na Seznam.cz
Nahoru