Menu

Co je nového?

Střelba venku i uvnitř aneb kde si můžete v Praze a okolí zastřílet i bez zbrojního průkazu

Sdílení

Střelba je koníčkem, který získává čím dál víc na popularitě. A není se čemu divit, je to výborný relax i dovednost, která se může někdy i případně hodit. Zajít na střelnici je navíc skvělá příležitost, jak se pobavit s přáteli a získat tak netradiční zážitek. Kam ale v okolí Prahy zajít, když nevlastníte zbrojní průkaz? Máme pro vás dva skvělé tipy!

reklama

Zastřílet si v bezpečném prostředí a pod dohledem zkušeného instruktora je zárukou kvalitně stráveného času. Ať už vyrazíte s kamarády, se staršími dětmi nebo tento nevšední zážitek darujete například manželovi či příteli, můžete mít jistotu, že se budete všichni dobře bavit. Střílení totiž už dávno není devízou jen armádních nadšenců nebo členů ozbrojených složek. Je to zábava úplně pro všechny! Kam si tedy v Praze a okolí zajít zastřílet?


Prague Armory

Moderní indoor střelnice Prague Armory v pražských Vysočanech se zaměřuje na co největší zážitek ze střelby. Je tedy jedno, zda již vlastníte zbrojní průkaz, chcete se proškolit pro jeho získání, nebo byste chtěli zažít podobné pocity, jako zažívají vaši oblíbení hrdinové na filmovém plátně.

reklama

Střelba je zábava

V Prague Armory si může zastřílet úplně každý. Mají k dispozici širokou škálou moderních i historických zbraní z období první a druhé světové války.

Stačí tak přijít a vybrat si z nabídky civilních verzí samopalů či útočných a odstřelovacích pušek tu svou. Za asistence profesionálů si pak vyzkoušíte, jaké by to bylo stát se na chvíli agentem nebo vojákem, jakým byl legendární Rambo.

Komfortní střelecké stavy jsou vybaveny rychlými terčovými pojezdy pro střelbu do vzdálenosti maximálně 27 metrů. V případě, že si zakoupíte střelecký balíček, nepotřebujete žádné vlastní vybavení. Veškerou potřebnou výbavu a ochranné pomůcky vám poskytnou na místě a profesionální instruktoři budou dohlížet na bezpečný průběh vaší střelby.


V neposlední řadě je výhodou také bezplatné parkování přímo před vstupem do střelnice v průmyslovém areálu na Kolbenově ulici. Návštěvu si můžete rezervovat také online z pohodlí domova na webu střelnice.


Střelnice Mělník

Pokud preferujete outdoorové aktivity, můžete si vybrat střílení z brokovnice. I pro vás máme v okolí Prahy skvělý tip. Když k sedmi hektarům střelišť a zázemí připočítáte tři hektary okolního zeleného porostu, vyjde vám, že střelnice Mělník je ideálním místem k aktivnímu odpočinku na čerstvém vzduchu uprostřed přírody v srdci Čech.

K dispozici jsou čtyři broková střeliště, na kterých si můžete vyzkoušet střelbu na pohyblivé terče, tzv. asfaltové holuby, v disciplínách jako je skeet, compak sporting, lovecký parkúr a olympijský či univerzální trap.

Také zde můžete střílet i pokud nevlastníte zbrojní průkaz. Na střelnici se nachází profesionální instruktoři, kteří vám zásady jednotlivých disciplín a manipulace se zbraní vysvětlí, a vy tak můžete svůj volný čas trávit bezpečně a především pohybem, který vás bude bavit. Vždyť jde taky o sport, se kterým lze vyhrát olympiádu, jako se to podařilo Davidu Kosteleckému v Pekingu.


Střelba na střelnici Mělník

Střelnice Mělník je dobře dostupná autem. Cesta z centra Prahy trvá do areálu v obci Chloumek pouze 45 minut. V bezprostřední blízkosti areálu jsou návštěvníkům k dispozici hned dvě parkoviště pro osobní automobily a v případě organizovaných akcí s více účastníky je k dispozici také parkoviště pro autobusy. Tak střelbě zdar!


Napište váš názor

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Využíváme Akismet k redukci spamu. Zjistěte více.

Přidat na Seznam.cz
Nahoru