Menu

Co je nového?

Stropní reproduktor Apart Audio CM20T: Kvalitní ozvučení domácích i firemních prostor

Sdílení

Renomovaný belgický výrobce zvukové techniky Apart Audio nyní nabízí na našem trhu reproduktor, který přináší skvělé ozvučení a možnost vestavby do stropů a stěn.

reklama

Díky stropnímu reproduktoru Apart Audio CM20T si doma, ve firmě, obchodě či restauraci můžete vychutnávat kvalitní hudbu a nemusíte řešit kam tento reproduktor umístit. Díky ucelené nabídce široké řady reproduktorů, zesilovačů a dalšího příslušenství, lze celé profesionální ozvučení postavit právě na technice firmy Apart Audio. 

Apart Audio patří mezi významné hráče na poli komplexních zvukových řešení, která jsou určena pro komerční a volnočasové účely v malých a středně velkých prostorech, jako jsou obchody, restaurace, bary, vzdělávací a sportovní centra nebo kanceláře. 

Reproduktor Apart Audio CM20T

Díky ucelené nabídce široké řady reproduktorů, zesilovačů, mixů, kontrolerů i pagingových stanic může být Apart Audio pro tyto projekty jediným dodavatelem. S téměř třicetiletou zkušeností v oblasti audio instalací je na evropské půdě již dobře zavedenou značkou.

reklama

Reproduktor Audio CM20T lze pořídit za 1 537 Kč na Kreatek.cz.


Napište váš názor

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Využíváme Akismet k redukci spamu. Zjistěte více.

Přidat na Seznam.cz
Nahoru