Menu

Co je nového?

Styl, jakým s partnerkou usínáte, napoví hodně o vašem vztahu

Sdílení
Foto: Depositphotos, Pexels

Řeč těla při usínání o vašem vztahu napoví víc, než si myslíte. Typy mazlení v posteli rozklíčovala expertka na vztahy Jane Greerová pro britský magazín Red. To, jak se chováte v peřinách – a teď zrovna nejde o sex – prozradí hodně o vaší vzájemné intimitě a emocionální situaci.

reklama

1. Jako lžičky

Pokud vy a vaše partnerka usínáte v této pozici, znamená to, že jste na sebe naladění. Podle Greerové se páry, které „spojují svá těla jako lžičky, dost často i stejně oblékají, nebo si společně užívají i jiné věci. Panuje mezi nimi určitá podobnost.“


2. Hlava na hrudníku

„Toto ochranné uspořádání při usínání může vypovídat o tom, že se partner cítí velmi bezpečně v náručí svého protějšku,“ říká Greerová. Pokud jde o osobní problémy a obtíže, může se tato osoba opřít o svého partnera.

reklama


3. Zády k sobě

Tato pozice odráží vzájemnou úctu. Každý z dvojice si je vědomý prostoru druhého, ale stále jste tu pro sebe. Nikdo z dvojice se nechce vzdát vlastního komfortu a to je dobře.


4. Propletené nohy

Ačkoli máte vy i vaše partnerka rádi v posteli svůj vlastní prostor, toužíte po spojení.


5. Opačná strana postele

Pokud si uvědomíte, že se vaše partnerka najednou nějak více nachází na druhé straně postele, mohlo by to znamenat, že je v současné době „mnohem méně spokojená s fyzickou náklonností a dotýkáním se“ a může to signalizovat problém. Pokud je to však obvyklý jev, znamená to, že jste si jisti, že jste ve vztahu a jen zkrátka nepotřebujete „sdílený prostor“.6. Držení se za ruce

Usínání tímto způsobem říká, že vy a vaše partnerka chcete zůstat ve spojení. Je to o tom, že se budete cítit bezpečněji, když se budete držet jeden druhého.


Nemůžete usnout? Tady je 5 triků, které vám pomohou!


Napište váš názor

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Využíváme Akismet k redukci spamu. Zjistěte více.

Přidat na Seznam.cz
Nahoru