Menu

Co je nového?

Tip na letní dovolenou: Vinný sklep s ubytováním

Sdílení

Třebaže letošní zima nebyla v porovnání s některými předchozími tak krutá a postavit takového sněhuláka se mnohdy zdálo jako neřešitelný rébus, řada z nás již nyní vyhlíží letní měsíce, se kterými máme tradičně spojené období relativního volna a dovolených. Tudíž je nejvyšší čas začít přemýšlet nad tím, kam se letos vydat a co při tom zažít. Co takhle vyzkoušet třeba vinný sklep s ubytováním?

reklama

Dovolená 2020 s příchutí výborného vína

Letošní dovolené budou patrně o dost jiné, než jsme zvyklí. Současná situace nás dost možná připraví o možnost vycestovat někam do zahraničí, ale ruku na srdce, je to až takový problém? Obzvlášť, když naše vlastní Česká republika nabízí nespočet překrásných míst, které rozhodně stojí za navštívení a tuzemská dovolená rozhodně nemusí být v ničem horší než ta cizokrajná. Ba naopak, poznávat Čechy může být neméně zajímavé a uklidňující.

Taková Jižní Morava, která představuje asi nejhezčí kus naší země, nabízí malebné okolí plné vůně přírody a hlavně rozmačkaných hroznů v podobě lahodného vína z tamních vinic.

Vinný sklípek je pak tím ideálním místem, kde můžeme směle nechat alespoň na chvíli odplout všední starosti a užívat si sklenky s dvěma a třeba i více deci toho nejlepšího vínka.

reklama


Nemusíte se při tom ani vůbec bát si dopřát trochu více a klidně se i odvázat, protože ze sklípku to máte do postele jen pár kroků, kam vám přátelé či partner určitě rádi pomohou. V nadýchaných peřinách si pak můžete připadat jako na mráčku, kde se můžete poklidně vznášet a relaxovat třeba i celý další den. Žádný spěch.


Nejdůležitější je odpočinek

Důležité je si během volna hlavně odpočinout a načerpat dostatek sil na další pracovní rok. K tomu samozřejmě patří i nějaká ta zábava a sbírání nových zážitků. Stejně tak je důležité si nenechat kazit náladu něčím, co beztak nemůžeme dost dobře ovlivnit. A co více? V žádném případě nemá cenu současnou situaci vnímat jako vězení. Zase bude lépe, s tím, že u sklenky vína v kruhu nejbližších se na to pak čeká obzvlášť snadněji. Už si balíte kufřík?


Chystáte se na výlet? Máme pro vás tipy, kam stojí za to se podívat!


Napište váš názor

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Využíváme Akismet k redukci spamu. Zjistěte více.

Přidat na Seznam.cz
Nahoru