Menu

Co je nového?

TOP české kapely i skvělé pivo! To je festival Vesuf

Sdílení
Foto: Pořadatel akce

Už tento víkend se v jihomoravském kempu Suchý uskuteční další ročník festivalu Vesuf. Návštěvníci se mohou těšit na skvělá domácí piva i kvalitní muziku.


V pátek a sobotu se fanoušci dobré hudby i kvalitního piva, kteří dorazí do kempu Suchý, rozhodně nudit nebudou. Čeká na ně 12 kvalitních vystoupení a až 20 druhů tuzemských piv.


Ostatně na videopozvánku Tomáše Kluse se můžete podívat zde:


Mezi hlavní hvězdy festivalu patří právě zpěvák Tomáš Klus, který završí program sobotního večera. Před ním zahrají například kapely Support Lesbiens, Eddie Stoilow nebo Queen Revival. Už v pátek se návštěvníci mohou těšit třeba na kapelu Lake Malawi nebo na populárního zpěváka Pekaře.


Festivalovým programem provede moderátor rádia Krokodýl Tonda Kala. Poslechový zážitek pak završí sobotní slavnostní ohňostrojna vodní hladině a také oldies afterparty s Tomášem Krausem z TV PRIMA.A kromě hudby se můžete těšit i na dobré pivo. Letošní ročník Vesuf Fiat Fest navštíví více než 20 malých a výhradně českých a moravských pivovarů. U každého sládci návštěvníkům načepují lahodný chmelový mok a seznámí je s jeho autentickým příběhem i způsobem přípravy.

Kromě degustačních nápojů si návštěvníci dále budou moci vybrat z pestré škály kvalitního občerstvení – od masných výrobků až po tradiční grilovaná i vařená jídla, zmrzliny a další. Na své si přijdou také milovníci kávy nebo domácích limonád a letních soft drinků.

Chybět nebudou ani doprovodné atrakce jako je prezentace osobních a užitkových vozů značky Fiat, fotografický a video koutek, skákací hrad nebo výtvarné dílničky pro ty nejmenší. Na Vesuf Festu si zkrátka na své přijdou opravdu všichni!Skvělou zprávou pro všechny zábavychtivé je pak výše vstupného, které na oba dva festivalové dny činí pouhých 249 Kč! Na místě pak vstupné vyjde na rovné tři stovky.


Festival Vesuf Fest se uskuteční 12. a 13. července 2019 v kempu Suchý na Blansku. Hlavním sponzorem festivalu je automobilka Fiat.


V rumunském Banátu proběhne opět český festival


Napište váš názor

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Využíváme Akismet k redukci spamu. Zjistěte více.

Přidat na Seznam.cz
Nahoru