Menu

Co je nového?

V Bundeslize hráč sundal k zemi trenéra! Do konce roku si nezahraje! VIDEO

Sdílení

Neobvyklý skandál řeší nejvyšší fotbalová soutěž v Německu. V nedělním zápase mezi Freiburgem a Frankfurtem totiž hostující obránce sestřelil trenéra domácího celku. U lavičky se poté strhla hromadná rvačka a rozhodčí musel udělit hned tři červené karty.

Základních hracích 90 minut už bylo pryč a hráči Frankfurtu se snažili zvrátit nepříznivé skóre 0:1. Rozhodčí nastavoval pouze pár minut a čas hrál do karet domácím. To hrálo na nervy obránci Davidu Abrahamovi, který běžel pro míč k postranní čáře, aby ho rychle vrátil zpět do hry a pokusil se vykřesat naději na vyrovnání.

Jenže v cestě mu stál trenér Freiburgu Christian Streich. To ale argentinskému fotbalistovi nejspíš moc nevadilo a s lidskou překážkou se vypořádal po svém – trenéra sundal k zemi!

Jakmile nesportovní chování soupeře zmerčila domácí lavička, hráči okamžitě vyrazili trenéra pomstít. Na hřišti se pak strhla hromadná bitka, kterou fanoušci v Německu jen tak nepamatují.

Kop, který vstoupil do dějin a rozpáral fotbalistovi hlavu

A výsledek? Sudí v utkání rozdal celkem tři červené karty a víník z Frankfurtu, který vše způsobil, už zná dokonce trest od vedení soutěže. Do konce roku si nezahraje ani jedno soutěžní utkání.