Menu

Co je nového?

V Bundeslize hráč sundal k zemi trenéra! Do konce roku si nezahraje! VIDEO

Sdílení
Foto: Youtube

Neobvyklý skandál řeší nejvyšší fotbalová soutěž v Německu. V nedělním zápase mezi Freiburgem a Frankfurtem totiž hostující obránce sestřelil trenéra domácího celku. U lavičky se poté strhla hromadná rvačka a rozhodčí musel udělit hned tři červené karty.

reklama

Základních hracích 90 minut už bylo pryč a hráči Frankfurtu se snažili zvrátit nepříznivé skóre 0:1. Rozhodčí nastavoval pouze pár minut a čas hrál do karet domácím. To hrálo na nervy obránci Davidu Abrahamovi, který běžel pro míč k postranní čáře, aby ho rychle vrátil zpět do hry a pokusil se vykřesat naději na vyrovnání.

Jenže v cestě mu stál trenér Freiburgu Christian Streich. To ale argentinskému fotbalistovi nejspíš moc nevadilo a s lidskou překážkou se vypořádal po svém – trenéra sundal k zemi!Jakmile nesportovní chování soupeře zmerčila domácí lavička, hráči okamžitě vyrazili trenéra pomstít. Na hřišti se pak strhla hromadná bitka, kterou fanoušci v Německu jen tak nepamatují.

reklama

Kop, který vstoupil do dějin a rozpáral fotbalistovi hlavu


A výsledek? Sudí v utkání rozdal celkem tři červené karty a víník z Frankfurtu, který vše způsobil, už zná dokonce trest od vedení soutěže. Do konce roku si nezahraje ani jedno soutěžní utkání.


Napište váš názor

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Využíváme Akismet k redukci spamu. Zjistěte více.

Přidat na Seznam.cz
Nahoru