Menu

Co je nového?

Kop, který vstoupil do dějin a rozpáral fotbalistovi hlavu

Sdílení
Foto: Twitter

Zápas Ligy mistrů mezi domácím Ajaxem Amsterdam a Bayernem Mnichov byl pořádně vyhecovaný. Už jen výsledek, který na konci zápasu skončil 3:3 vypovídá mnohé, ale kromě míčů do sítě, létaly v utkání také pěkně tvrdé kopance a právě o jeden takový se postaral Thomas Muller.


Už od samého začátku se hrálo pěkně od podlahy a fotbalisté se na trávníku vůbec nešetřili. Ve druhém poločase to s výsledkem vypadalo ještě všelijak se stavem 1:1 nebyl spokojený ani jeden z celků.


V 75. minutě chtěl uprostřed hřiště stáhnout míč ze vzduchu Muller, jenže namísto míče trefil svoji kopačkou hlavu Nicolase Tagliafica z Ajaxu. Pohled to byl opravdu hororový, což dosvědčují i opakované záběry.Zatímco domácí fotbalista se svíjel v bolestech na zemi, rozhodčí ani chvíli neváhal a Mullerovi ukázal červenou kartu. Pokud byste si však mysleli, že rozseknutá hlava Tagliafica zastavila, tak jste na omylu! Nejen, že zápas dohrál, ale na jeho konci sám vyrovnal na konečných 3:3.


Netrvalo to dlouho a vynalézaví fanoušci pak na internetu zhotovili vtipnou koláž, která bude oběma aktérům navždy připomínat, co že se ten den mezi nimi odehrálo.


Napište váš názor

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Využíváme Akismet k redukci spamu. Zjistěte více.

Přidat na Seznam.cz
Nahoru