Menu

Co je nového?

Kop, který vstoupil do dějin a rozpáral fotbalistovi hlavu

Sdílení
Foto: Twitter

Zápas Ligy mistrů mezi domácím Ajaxem Amsterdam a Bayernem Mnichov byl pořádně vyhecovaný. Už jen výsledek, který na konci zápasu skončil 3:3 vypovídá mnohé, ale kromě míčů do sítě, létaly v utkání také pěkně tvrdé kopance a právě o jeden takový se postaral Thomas Muller.


Už od samého začátku se hrálo pěkně od podlahy a fotbalisté se na trávníku vůbec nešetřili. Ve druhém poločase to s výsledkem vypadalo ještě všelijak se stavem 1:1 nebyl spokojený ani jeden z celků.


V 75. minutě chtěl uprostřed hřiště stáhnout míč ze vzduchu Muller, jenže namísto míče trefil svoji kopačkou hlavu Nicolase Tagliafica z Ajaxu. Pohled to byl opravdu hororový, což dosvědčují i opakované záběry.Zatímco domácí fotbalista se svíjel v bolestech na zemi, rozhodčí ani chvíli neváhal a Mullerovi ukázal červenou kartu. Pokud byste si však mysleli, že rozseknutá hlava Tagliafica zastavila, tak jste na omylu! Nejen, že zápas dohrál, ale na jeho konci sám vyrovnal na konečných 3:3.


Netrvalo to dlouho a vynalézaví fanoušci pak na internetu zhotovili vtipnou koláž, která bude oběma aktérům navždy připomínat, co že se ten den mezi nimi odehrálo.Jizva, která obletěla svět! Boxerovi v ringu udělal soupeř díru do hlavy


Napište váš názor

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Využíváme Akismet k redukci spamu. Zjistěte více.

Přidat na Seznam.cz
Nahoru