Menu

Co je nového?

Zakázková strojírenská výroba a výroba nástrojů pro vaše specifické potřeby

Sdílení

Naše společnost STRA s.r.o. se specializuje na vysoce kvalitní zakázkovou strojírenskou výrobu a výrobu nástrojů, která pokrývá širokou škálu potřeb zákazníků. Jsme hrdí na naši schopnost vytvářet výrobky, které dokonale odpovídají individuálním specifikacím a požadavkům našich klientů.


Široký sortiment výrobků a moderní technologie

Naše nabídka zahrnuje pásové brusky na kov v různých modelech, včetně GEKUN mikro, mini, maxi, 100 a alfa, stejně jako pásovou pilu na kov a páračku kabelové izolace. S využitím klasického i CNC obrábění, broušení, svařování, lisování a dalších technologií jsme schopni pracovat s různými materiály, včetně oceli, nerezu, slitin hliníku, mědi a plastů.


Komplexní služby pro vaše projekty

Věříme, že naše zakázková strojírenská výroba a výroba nástrojů může poskytnout kompletní řešení pro vaše projekty. Jsme schopni zajistit polotovary z plasmy, laseru a vody, tepelné zpracování, povrchovou úpravu zinkováním, práškovými barvami.

reklama

Výhody, které nás odlišují

Naše konkurenční výhody jsou základem naší kvality. Máme tým zkušených pracovníků, kteří mají dlouhodobé zkušenosti v oboru, což nám umožňuje poskytovat výrobky nejvyšší kvality. Naše firma disponuje velkým sortimentem materiálů skladem, což nám umožňuje rychle reagovat na potřeby našich zákazníků, včetně havarijních oprav a renovace dílů.


Spolehlivý partner pro vaše potřeby

Naše společnost STRA s.r.o. je váš spolehlivý partner pro zakázkovou strojírenskou výrobu a výrobu nástrojů. S důrazem na kvalitu, preciznost a flexibilitu jsme připraveni splnit i ty nejnáročnější požadavky našich klientů.

Naším posláním je poskytovat zakázkovou strojírenskou výrobu a výrobu nástrojů, která přesně odpovídá vašim potřebám. S moderními technologiemi a širokým spektrem služeb jsme zde, abychom vaše projekty přivedli k životu s maximální precizností a kvalitou.

Více informací nejen o naší výrobě a službách najdete na našich internetových stránkách www.stra.cz.


Napište váš názor

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Využíváme Akismet k redukci spamu. Zjistěte více.

Přidat na Seznam.cz
Nahoru