Menu

Co je nového?

Životní pojištění – investice do vaší budoucnosti

Sdílení

Životní pojištění představuje komplexní produkt, který vám pomůže zajistit klidnou budoucnost. Vám a hlavně vašim blízkým poskytne finanční jistotu v případě neočekávaných událostí a zároveň nabízí možnost, jak efektivně zhodnotit volné finanční prostředky.

reklama

Jak vás ochrání životní pojištění?

Dojde-li k pojistné události a jejímu správnému nahlášení pojišťovně, vyplatí vám nebo obmyšleným osobám uvedeným v pojistné smlouvě stanovené pojistné plnění. Inkasované peníze pomáhají snáze překonat náročné životní období, projít léčbou a rekonvalescencí po nemoci či úrazu bez stresu, že jste přišli o pravidelný příjem.


Pojistit lze různá rizika, jako je vážná nemoc a úraz, trvalé následky, invalidita a samozřejmě úmrtí. Finančně životní pojištění zabezpečí zejména vaše nejbližší pozůstalé v případě náhlé smrti. Není ale nutné hned myslet na nejhorší. Pojistit lze i drobnější události jako hospitalizaci, pracovní neschopnost či nutnou péči o člena rodiny.

reklama

Životní pojištění

Je investiční životní pojištění lepší?

Investiční životní pojištění vám vedle pojistné ochrany umožňuje zhodnotit vložené peníze ve vybraných investicích dle zvolené investiční strategie. O zaplacené pojistné si můžete navíc snížit základ daně z příjmu až o 48 000 Kč ročně, je-li smlouva sjednaná na 5 let a více s trváním do 60 let věku.

Jakmile dosáhnete sjednaného věku, pojišťovna vám vyplatí naspořené a v investicích zhodnocené peníze. Ve váš prospěch hraje dlouhodobost investování.

Podobně se nastavuje investiční životní pojištění pro děti, s trváním do 18 let jejich věku. Rodiny tak často spoří na studia dítěte. U dětí bývá pro cena životního pojištění nejnižší.


Životní pojištění online

Životní pojištění si snadno sjednáte online. Mnoho pojišťoven nabízí jednoduché online formuláře a kalkulačky, kde si můžete sami vypočítat pojistné a sjednat pojištění bez nutnosti osobní návštěvy pobočky. Nejlépe ale uděláte, když se obrátíte na zkušeného pojišťovacího poradce, který vám pomůže parametry vašeho životního pojištění nastavit vám na míru a s odpovídajícími částkami.

reklama

Napište váš názor

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Využíváme Akismet k redukci spamu. Zjistěte více.

Přidat na Seznam.cz
Nahoru