medium_2591212184
Zdroj: internet

Pivní brýle

4.5/5
Hodnocení:

Každému se již určitě stalo, že se nehorázně opil, a když má to štěstí si tuto zkušenost pamatovat, tak si určitě vzpomínáte, že i ta nejhnusnější ženská v podniku se vám zdála „šukatelná“. V takovém momentě je nejlepší se sbalit, odejít domu, pořádně se z toho vyspat, než aby jste se ráno vzbudili vedle nějaké zrůdy a nadávali si jaký jste neskutečný hovado.

Tomuto jevu se říká pivní brýle a dokonce se tímto jevem zaobírali vědci. Pivo je vlastně anestetikum, ve středověku se s ním uspávali lidé, kterým se měly amputovat končetiny, také snižuje schopnost erekce a sexuálního požitku. Takže i když se nalejete a s někým nebo dokonce i něčím se vyspíte, tak je někdy zázrak že se vám vůbec postaví a že sex za něco stojí.

Zajímavé je že alkohol takhle na muže působí méně než na ženy. Takže je pravděpodobnější, že když narazíte na opilou holku někde na baru, tak se s vámi vyspí, než kdyby ošklivá žena narazila na opilého muže a on se vyspal s ní.

Prokázalo se také to, že alkohol má na člověka dlouhodobější účinek a tak muž který si každý týden dá kolem deseti piv má nastavenou laťku pro ženy mnohem níž a chodí i s ošklivějšími ženami než jeho abstinující kamarád.

Také je známo že pod vlivem alkoholu si muž myslí že ho nějaké žena balí, i když se třeba jen rozhlíží po místnosti. Muž si pak myslí, že má jasnou šanci skórovat, ale často to spíš končí nepříjemným trapasem, zničeným egem nebo i dobře mířenou fackou.

autor: Tomáš Lipták
rubrika: Sex a vztahy
Ohodnoť článek:
GD Star Rating
loading...

Komentáře nejsou povoleny pro tento příspěvek.