Menu

Co je nového?

Kolikrát za den můžete odemknout mobil svůj mobil? Tohle číslo vás překvapí!

Sdílení
Zdroj: pixabay.com
Pro lepší čtení

To, že telefon je naším každodenním doplňkem, to je známá věc. Vědci si ovšem položili otázku, kolikrát denně můžete odemknout mobil, abyste si zkontrolovali zda vám nepřišla SMS, zpráva na Messengeru nebo e-mail. A výsledky byly překvapivé. V průměru si telefon odemkneme až 80 – krát za den.

Začátkem dubna, datový analytik Ben Barjarin tvrdil, že průměrný uživatel odemkne svůj iPhone 80-krát za den. Toto číslo vzápětí potvrdila i samotná firma Apple, která uvedla, že pro současné uživatele je naprosto normální kontrolovat si často své telefony.

Odemknout mobil každých 11 minut?

Barjarin dále tvrdí, že v průměru lidé odemknou mobil každých 11 minut. “ Je však takové údaje brát s rezervou. Někteří náruživější uživatelé mobilních telefonů jej za den odemknou až 130-krát.“

odemknout mobil

Pokud chcete zjistit, kolik času trávíte na mobilním telefonu, pak stačí otevřít aplikaci Nastavení a kliknout na Možnosti baterie. Lze zároveň zjistit, jaké aplikace jste v daný den použili. Stačí jen kliknout na ikonu hodin v pravém horním rohu vašeho iPhone a rázem zjistíte, jak dlouho jste s kterou aplikací pracovali.

Tak si schválně spočítejte, kolikrát denně odemknete svého mobilního miláčka

Napište váš názor

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Přidat na Seznam.cz
Top