Menu

Co je nového?

10 zaručených způsobů, jak podělat první rande aneb když řekne, že možná zavolá

Sdílení
Foto: Shutterstock

První rande skončilo a ona vám řekla, že někdy zavolá. Všichni moc dobře víme, co to znamená. Takže, pánové, co se stalo? Projděme si deset kritických záseků, kterých jste se mohli dopustit. Když si je zapíšete za uši, vyvarujete se dalšímu ponižujícímu „možná“.

reklama

1. Byl jste příliš brzy na scéně

I kdybyste přišel na domluvené místo hodinu předem a čekal na ni dalších deset minut, nesmí se to dozvědět. Prostě jste dorazil „před chviličkou“. Jinak bude od první chvíle pod tlakem, a to rozhodně není dobrý začátek prvního rande.


2. Oháknutý jako na svatbu

Jdete na první rande, neženíte se, takže pokud ji neberete do opery, zapomeňte na oblek. Je dost pravděpodobné, že ona dorazí v džínách, a mohl byste ji uvést do rozpaků.

reklama

3. Machroval jste na číšníka

Trval jste v restauraci na tom, že vám naservírovali minerální vodu v nesprávné sklenici, nebo jste reklamoval steak, protože byl o odstín růžovější, než jste si objednal? Co když z toho vyvodila, že nejste zkušený chlápek, ale jen obyčejný pitomec?


4. Neustále vám zvonil telefon

Ani mobil vyzvánějící v pětiminutových intervalech na ni dojem neudělá. Přepněte na začátku schůzky telefon do tichého režimu a nejlépe ho nechte po celou dobu v kapse.


Nepovedené rande

5. Přidusil jste ji komplimenty

Jestli ta holka stojí za to, chce si s vámi spíš popovídat než se stát terčem vašich komplimentů. Normální sebevědomá osoba se bude cítit pod přívalem lichotek nepatřičně. A takovou hledáte, ne?

reklama

6. Kdo se moc ptá…

Jasně, že vás strašně zajímá úplně všechno, co se jí týká. A možná si myslíte, že ji váš zájem ohromí. Ale nejsme u výslechu, takže pěkně pomalu, ano?


7. Kdo moc mluví…

Vyprávěj jste jí detailně o všech svých zájmech, dokonce i o sbírce plyšových postaviček ze Star Wars? Měl jste to nechat raději až na třetí rande…


8. Řekl jste: „Lepší než minule?“ Opravdu?

Když jste se zmínil o tom, že tohle rande bylo lepší než to minulé, neuvědomil jste si, jakou sílu má ženská soudržnost. Pomluva není ani trochu atraktivní, byť jste to myslel jako kompliment.


První rande nemusí vždycky vyjít

9. Neudržel jste ruce

Letmý dotek polichotí. Dáváte jím najevo, že je pro vás žena žádoucí a sexy. Ale držte se v oblasti ramen, paží, horní části zad… A jestli se to vyvíjí opravdu dobře, tak maximálně kousek nad koleny. Jakákoli jiná část těla je na prvním rande přísně zapovězená zóna.

reklama

10. U dveří jste řekl: Dobrou noc…

A to bylo všechno. Nevšimnul jste si, jak dlouho hledala klíče v kabelce a jak se pak nemohla strefit do zámku? Zeptejte se jí, jak se jí líbil večer s vámi. Jestli se ještě uvidíte. A pokud máte pocit, že to visí ve vzduchu, klidně si můžete dovolit i polibek. Je třeba naslouchat svým instinktům. Skončili jste na tom, že vám možná někdy zavolá? Pak jste zřejmě někde udělal chybu. Teď už asi tušíte jakou.


Napište váš názor

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Využíváme Akismet k redukci spamu. Zjistěte více.

Přidat na Seznam.cz
Nahoru