Menu

Co je nového?

4 věci, které byste neměli říkat, když se s partnerkou rozcházíte

Sdílení
Foto: Depositphotos, Pexels

Rozchody nejsou příjemnou záležitostí pro nikoho. Obzvlášť pokud rozchod není oboustranný a vy jste ten, kdo dostává kopačky, může pro vás být i pěkně bolestivý. Pokud se tedy naopak s partnerkou chcete rozejít, vyvarujte se následujícím frázím, které se sice tváří jako to pravé, co máte říct, ale vaše ex by vám za ně nejraději vyškrábala oči.

reklama

Budeš v pořádku?

Jasně, že nebude, i když to za žádnou cenu nepřizná. Nechá si ostříhat vlasy, tři týdny v kuse stráví na gauči sledováním Sexu ve městě, sní tunu čokolády a pak začne se svobodnými kamarádkami obrážet bary. Otázkou “Budeš v pořádku?” jako byste se jí ptali, jestli je schopná přežít bez vaší přítomnosti. Pokud chcete být dostatečně citliví, zaměňte tuto větu za něco jako: „Kdybys něco potřebovala, dej vědět.“


Najdeš si někoho mnohem lepšího!

Pokud nechcete, aby vás rovnou něčím přetáhla po hlavě, tak se na tuhle frázi úplně vykašlete. Chtěla vás, ne nikoho lepšího. A teď nebude mít nic, bude zase single. Nikdo jí toho „lepšího“ nepřičaruje. Nebude to zadarmo, pokud ho bude chtít najít, čeká ji dlouhý proces hledání, přebírání a vybírání.

reklama

Pokud jí tohle řeknete, pravděpodobně stráví následující hodiny v slzách a bude přemítat, jestli vy jste tu lepší už potkal.


Doufám, že budeme přáteli

Ale no tak. Nerozcházíte se s ní přeci, abyste se vídali na přátelském pivku každou neděli. Tuhle zdvořilostní frázi si klidně můžete odpustit, protože ona kamarády má a nové si nehledá. Chce partnera a doufala, že to budete právě vy. Viděl jste ji nahou a pravděpodobně ze všech úhlů, to je něco, co se mezi kamarády nedělá.


Moc mě to mrzí

Řekněme si to narovinu, jediné, co vás mrzí, je trapnost okamžiku, kdy někomu musíte oznámit, že s ním dál nechcete být. Jestli je tu někdo, koho to opravdu mrzí, je to partnerka, která dostala kopačky a zase bude na nějakou dobu sama. Mrzí ji, že s vámi ztrácela čas a investovala do vztahu energii. Pokud jste vy tím, kdo chce ze vztahu ven, ať je důvod jakýkoliv, pravděpodobně jste tím, komu se uleví, nikoliv koho rozchod mrzí.


Emoce a adrenalin aneb jaké to je žít s hysterkou


Napište váš názor

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Využíváme Akismet k redukci spamu. Zjistěte více.

Přidat na Seznam.cz
Nahoru