Menu

Co je nového?

5 rad, které vám pomohou udržet si vztah

Sdílení
Foto: Depositphotos

Pokud máte problémy udržet si vážný vztah nebo je vaše partnerka ve vztahu často nespokojená, máme pro vás několik osvědčených rad, na co se zaměřit a čemu věnovat více pozornosti, abyste si vztah dokázali udržet. Budete překvapeni, jak málo stačí ke štěstí!

reklama

Komunikujte s ní

To, že během dne prohodíte několik vět, neznamená, že dostatečně komunikujete. Ženy speciálně potřebují občas hovořit o svých pocitech a zároveň mít jistotu, že jim nasloucháte. I když vás takové tlachání nemusí dvakrát bavit, občas to vydržte, partnerka se bude ve vztahu cítit mnohem lépe.


Neberte ji jako samozřejmost

Myslíte si, že ji máte jistou a nikdy vás neopustí, ať budete sebehorším partnerem? Chyba, ženy jsou obecně velmi nevyzpytatelné, pokud bude partnerka dlouhodobě nespokojená, jednou se může stát, že přijdete domů a nebude tam ani teplá večeře ani vaše partnerka. Neberte ji tedy jako samozřejmost a projevujte občas trochu vděku.

reklama

Nerozhodujte za ni

Vám by nejspíš také nevyhovovalo, kdyby za vás partnerka rozhodovala, speciálně pokud jde o vážnější rozhodnutí. Tak to nedělejte jí.

Vyslechněte si její názor a snažte se rozhodovat společně či alespoň docílit nějakého kompromisu.


Respektujte ji

Pokud ke své drahé polovičce nechováte žádnou úctu ani respekt, neměla by s vámi vůbec být. Vztahy nejsou jen o sexu a vřelých citech, hrají v něm roli i další aspekty. Chovejte se k ní jako ke své dámě za každou cenu, a to i tehdy, když v místnosti nebude. Není nic horšího, než si stěžovat na partnerku a shazovat ji před kamarády.


Buďte romantici

Nemusíte to přehánět a každý den jí nosit pugéty růží a zpívat jí pod balkónem serenády. Ale i nepatrná gesta se počítají a žena je ocení. Jen proto, že jste ji už získal to neznamená, že se máte přestat snažit. Alespoň jednou za čas ji překvapte. Koneckonců chcete ji přeci vidět, jak se usmívá a je šťastná.

reklama

Nudíte se ve vztahu? Poradíme vám, co s tím udělat, než ho úplně zatratíte


One comment

  • Estráda

    17. 3. 2023 - 15:33

    Kamarádka mně třeba říkala že ona bez bílých růží defacto nedokáže vydržet žádné pondělní ráno v práci. A že jí její muž pravidelně květiny posílá aby měla hezký den. Přijde mi to hrozně krásné, neboť to dokazuje, že si ona svojí polovičky nesmírně váží.

    Odpovědět

Napište váš názor

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Využíváme Akismet k redukci spamu. Zjistěte více.

Přidat na Seznam.cz
Nahoru