Menu

Co je nového?

5 rad o ženách, kterými byste se měli řídit, pokud nechcete být nadosmrti single

Sdílení
Foto: Shutterstock

Pokud jste stále sami a marně si lámete hlavu nad tím, co děláte špatně, zkuste se zamyslet, jestli problém netkví v tom, že ženám zkrátka málo rozumíte. Neznamená to nutně, že jste budižkničemu, protože nemůžete najít tu pravou, nebo ani nevíte, jak na to. Následující tipy by vám mohly pomoci, abyste nezůstali navždy sami jako kůl v plotě.

reklama

Penězi je neoslníte

Traduje se, že ženu zásadně oslníte penězi, majetkem a vysokou pracovní pozicí. To všechno sice jistě není na škodu, ale pokud kolem sebe budete jenom mávat penězi, většinu žen to spíš odradí. Vychloubání a předvádění považuje většina dam spíš za známku malého sebevědomí. Ve skutečnosti je to snazší, než si myslíte.

Ženu zaujmete vždy především svým charakterem. Na první dobrou mohou pozlátka zabrat, ale vaše osobnost je to, o co tu jde především.

Nebuďte měkkota

Dámy dávno netouží po přehnaně hodných mužích. Nemusí se z vás stát gangster, ale nebuďte měkkota. Přehnaně citliví muži stavějí své partnerky do pozic, kdy samy musí být drsnější. Takže to moc nepřehánějte a nezapomínejte na to, že vy jste tu chlap.

reklama

S vlídností dojdete nejdál

Nejlepší ženskou přitáhne jedině nejlepší chlap. Pokud chcete takovou najít, musíte být zkrátka borec. A tím máme na mysli vaše charakterové vlastnosti. Buďte dobrák, slušný a laskavý na všechny ženy, ne jenom na tu, na kterou máte zálusk. Cvičení dělá mistra, čím dřív a lépe si toto chování osvojíte, tím větší máte šanci, že zaujmete tu pravou.


Ženy se řídí emocemi, ne logikou

Zapamatujte si pravidlo, které by se mělo tesat do kamene. Ženu nikdy nedonutíte k tomu, aby k vám cítila přitažlivost. Ženy jsou emocionální stvoření, chcete-li mít u nich úspěch, musíte mluvit jejich řečí. Žena si bude pamatovat především to, jak se ve vaší společnosti cítila. Naslouchejte jí a zkuste být na stejné vlně. A hlavně v tom nehledejte žádnou logiku.


Nenechte se jen tak sbalit

Každý člověk touží po tom, co nemůže mít. Nebuďte hned ke všemu svolný. Nemusíte na ni hrát žádné hry, a rozhodně byste se své dámě měl umět dvořit, ale to, co bývá vzácné, také nebývá lehce dostupné. Uvědomte si, že ji nepotřebujete, a co se má stát, stane se. Právě tehdy, když situaci moc nehrotíte, vyvrbí se nejlépe.


5 chyb, které muži dělají při balení žen. Tohle na dámy nezabere!


One comment

Napište váš názor

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Využíváme Akismet k redukci spamu. Zjistěte více.

Přidat na Seznam.cz
Nahoru