Menu

Co je nového?

5 chyb, které muži dělají při balení žen. Tohle na dámy nezabere!

Sdílení
Foto: Depositphotos

Možná si myslíte, že máte komunikaci s ženami zmáknutou, ale nemusí to být nutně pravda. Muži totiž často dělají věci, které nejenže na dámy nezabírají, ale ještě je spíš odrazují. Podívejte se na věci, které na ženy rozhodně neplatí!

reklama

Zbytečně prodloužený pohled do očí

Chápeme, že v romantických komediích na sebe milenci často zírají i několik minut, ale možná jste si už všimli, že takové filmy s realitou nemají nic moc společného. Věřte, že pokud nejste Brad Pitt, bude jí z vašeho dlouhého zírání spíš úzko, takže to zbytečně neprodlužujte.


Slídění na sociálních sítích

Pokud si o potenciální partnerce budete zjišťovat až příliš informací na sociálních sítích, nikomu tím neprospějete. To, že vám kývla na rande ještě neznamená, že chce, abyste si prohlížel všechny fotky, které kdy sdílela. Kromě toho, můžete zjistit i něco, co nechcete.

reklama

Přehnaně sprosté vtipy a narážky

Možná vás to překvapí, ale ženy mají stejně zvrácený humor jako muži. Ale pokud se s dívkou teprve seznamujete, je lepší se trochu držet na uzdě. Sprosťárny, které nejsou na místě, vám totiž na přitažlivosti nepřidají.Konstantní dolézání

Chápeme, že pokud jste právě začali randit, nejspíš s ní chcete trávit co nejvíc času. Bohužel, pokud ale budete až moc dotěrní, spíš vám to uškodí.

Nejen, že to svědčí o tom, že sami nemáte co na práci, ale můžete vypadat jako maniak.

Příliš mnoho pozornosti pro její postavu

Je skvělé, že vás vybraná dáma přitahuje tak, že na ní můžete oči nechat, ale nemělo by to být doslova. Pokud vás totiž opakovaně načape, jak jí okukujete poprsí nebo zadek, budete za úchyla a rozhodně se nedostanete tak daleko, abyste si mohli sáhnout.

reklama

Pánové, takhle tedy ne! 5 otřepaných frází, které ženy v baru nechtějí slyšetOne comment

  • Jericho

    21. 5. 2020 - 19:05

    Příliš mnoho pozornosti pro její postavu? Děláte si srandu? 😀 Každá žena je ráda když působí na chlapa sexy.

    Odpovědět

Napište váš názor

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Využíváme Akismet k redukci spamu. Zjistěte více.

Přidat na Seznam.cz
Nahoru