Menu

Co je nového?

5 věcí, které by měl zvládat každý pořádný chlap

Sdílení
Foto: Depositphotos

Je známým faktem, že ne každý muž je také opravdový chlap. Chlap musí vykazovat určité kvality a dovednosti. A nemusí to být zrovna schopnost štípat dříví nebo bojovat s mečem. Začínáte se bát, jestli se mezi chlapy vůbec sami řadíte? Podívejte se, co byste měli zvládat, aby to tak bylo!

reklama

Oblékat se vhodně

Nemusíte mít zrovna vytříbený vkus na to, abyste věděli, kdy a jak se vhodně obléknout. Je jasné, že na fotbalový zápas v saku asi nepůjdete, ale měli byste také vědět, že na svatby nebo do divadla se prostě chodí v kravatě. Zkrátka oblékejte se vhodně pro danou příležitost.

Není nic trapnějšího, než když vyrazíte s dámou na akci, kde je daný dress code, a vy budete v džínách jen proto, že se v obleku necítíte. Budete vypadat nejen jako buran, ale ještě se i ona bude cítit trapně.

Být k užitku

I v dnešní době, kdy jsou ženy často velmi emancipované, stále platí pravidlo, že by měl muž být zručný a schopný drobných oprav v domě. Nemusíte se vyloženě hrabat v elektřině, ale zvládnou zatlouct nějaký ten hřebík nebo sestavit komodu byste přeci jenom mohli.

reklama


Uvařit něco dobrého

Nemusí z vás být nutně Martha Stewartová, ale měli byste zvládnout alespoň pár základních jídel, obzvlášť pokud žijete sami a je potřeba, abyste se něčím živili.

Pokud budete párky ohřívat v rychlovarné konvici nebo se konstantně živit sekanou s rohlíkem, nikoho tím neoslníte a pravděpodobně také brzy zemřete.

Když se také naučíte dokonale alespoň jedno jídlo, na kterém si dáma pochutná, získáte hodně plusových bodů.


Převzít iniciativu

Ženy mají obecně rády, když vědí, že se mohou svěřit do rukou muže. Měli byste zvládnout naplánovat a zorganizovat rande, výlet nebo dovolenou. Nemusí to být pokaždé, ale pokud prokážete, že jste toho schopen, bude vědět, že se na vás může spolehnout.

reklama

Komunikovat s dětmi

Je hezké, když prokážete, že jste schopni komunikace s dětmi. Často stačí jen malá interakce a dítě i vaše okolí dostatečně okouzlíte. Říká se, že každý muž je v podstatě malým dítětem, ať už je to pravda či nikoli, je fakt, že muži se mnohdy s dětmi dokáží vyřádit víc než ženy. Pokud to zkusíte, možná vás samotné překvapí, jak lehce se s dětmi komunikuje.


Vylepšete si šatník! 5 doplňků, které jednoduše, ale maximálně pozvednou váš styl


Napište váš názor

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Využíváme Akismet k redukci spamu. Zjistěte více.

Přidat na Seznam.cz
Nahoru