Menu

Co je nového?

„Dick run“ znáte? Dívka běhá jenom trasy ve tvaru přirození!

Sdílení
Foto: Instagram

Běhání, nebo chcete-li jogging, získává poslední dobou čím dál více na oblibě. Existuje celá řada vychytávek, které vám pomohou běh usnadnit, ať už jsou to ergonomicky tvarované speciální běžecké boty nebo třeba hodinky, které vám automaticky zahlásí, kolik jste spálili kalorií. Američanka Claire ovšem povýšila běhání pro radost na úplně jinou úroveň a pomohla ji s tím vychytávka v podobě GPS trackeru. Trasu svého běhu totiž podřizuje tvaru penisu! Nechápete? Tak se mrkněte na obrázky v článku, hned budete mít jasno!

reklama

Mohlo by se zdát, že Claire jednoho hezkého dne usoudila, že ji nebaví nudně běhat ulicemi New Jersey sem a tam, bez jasného cíle a rozhodla se, že dá svému běhání nějaký nový rozměr. Není tomu ale tak, všechno začalo mnohem banálněji.

Sama Claire řekla webu VICE US, že její záliba ve vykreslování ptáků na mapě vznikla vlastně úplnou náhodou.

Psal se Den díkůvzdání roku 2015, Claire navštívila svého bratra v Kansas City, šla si zaběhat a v cizím městě se jednoduše ztratila. Když konečně našla cestu zpět a mrkla na GPS tracker, všimla si, že trasa jejího bloudění až nápadně připomíná vztyčený penis, včetně varlat! Claire tak nechtěně vytvořila svého prvního ptáka… A tak se úplnou náhodou zrodila americká instagramová legenda @dick_run_claire.

reklama


Její instagram je plný penisů různých tvarů a velikostí, najdete tam dlouhé i krátké kousky, ale i pořádně macaté tlusťochy nebo naopak hubená tintítka.

Některé z nich dokonce zdobí typické žíly, jiné mají kolem sebe ruku, aby bylo jasné, co majitel penisu právě provádí.

Takové vykreslení ptáků na mapě není žádná sranda, Claire si musí pečlivě promýšlet každou svoji trasu, když se jenom o kousíček splete a zapomene zahnout do uličky, celý “dick run” je v háji a musí začít zase od začátku.Může se to zdát jako pochybný koníček, Claire ale běh nade všechno miluje a hledání nových tras a tím tak nových možností pro hledání penisů v ulicích, je pro ni příjemným zpestřením.

reklama

V Praze otevřeli selfie kavárnu, která vám naservíruje kafe s obličejem. Anebo klidně i s ňadry


Je to v podstatě jistý druh moderního umění, a Claire jako správná umělkyně neusíná na vavřínech a snaží se vymyslet něco nového, nedávno například rozšířila svou tvorbu i na ženské genitálie, jak ale sama říká, není to snadné. Velmi málo ulic se totiž sbíhá do tvaru pochvy. Jestli není čas vrhnout se třeba na prsa!Co na koníček mladé Američanky říkáte? Podělte se o svůj názor v diskuzi!

Napište váš názor

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Využíváme Akismet k redukci spamu. Zjistěte více.

Přidat na Seznam.cz
Nahoru