Menu

Co je nového?

Gauner přepadl krásku na ulici, zle se ale přepočítal! Zápasnice z UFC ho pořádně zřídila

Sdílení
Foto: Twitter

Hodně špatnou oběť si vybral zlodějíček v brazilském Rio de Janeiru. Poté, co se rozhodl, že na ulici přepadne půvabnou dívku, tvrdě narazil. Jednalo se totiž o zkušenou zápasnici se zkušenostmi z UFC Polyanu Vianovou. Ta nicnetušícího násilníka nejprve pořádně zřídila a pak navíc zavolala policii, která pomláceného zloděje na místě zadržela.


Vytáhl na ni zbraň a chtěl mobil. „Dala jsem mu dvě rychlé rány a kop. Když spadl na zem, tak jsem mu nasadila škrcení rear-naked choke, posadila ho na místo, kde jsme předtím seděli, a řekla, že počkáme na policii,“ popsala incident MMA zápasnice.

Fotografie dobitého lapky obletěla celý svět a fanoušci oslavují Vianovou jako novodobou akční hrdinku, která ozbrojeného lupiče hbitě zneškodnila a předala mužům zákona.

Jak se však později ukázalo, nemusela se ani strachovat o svůj život, protože zbraň, kterou jí gauner vyhrožoval, byla pouze z papíru.

Šestadvacetiletá Brazilka není rozhodně žádnou amatérkou. V UFC má za sebou dva zápasy, z čehož byl jeden vítězný a druhý prohrála na body.


One comment

  • Jenník

    4. 2. 2019 - 13:09

    Zbraň byla z papíru… to ovšem v tom zlomku vteřiny, co měla na rozhodnutí, nemohla tušit. Jednala skvěle a i po zneškodnění útočníka se zachovala doslova příkladně.

    Odpovědět

Napište váš názor

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Využíváme Akismet k redukci spamu. Zjistěte více.

Přidat na Seznam.cz
Nahoru