Menu

Co je nového?

Ikea má novinku! Zařiďte si pokoj jako ze Simpsonových, Přátel nebo Stranger Things

Sdílení
Foto: Ikea

Fanoušci populárních seriálů si přijdou na své, nová série nábytku Real Life Series od nejznámější nábytkářské společnosti má však i hlubší myšlenku.

reklama

Posledních pár měsíců designéři ve spolupráci s nábytkovým impériem pracovali na nové sérií s názvem Real Life Series, jehož součástí jsou ikonické obýváky z populárních seriálů. Jde o projekt švédské firmy realizovaný ve Spojených arabských emirátech a do prodeje by se měl již brzy dostat i na Středním východě.

Zařízení bytů ze Simpsonových, Přátel nebo Stranger Things je skutečně realistické, primárním cílem společnosti IKEA je však poukázat na důležitost rodiny.

Tu tradiční má reprezentovat legendární obývák v domku ve městě Springfield. Důvěrně ji zná každý fanoušek Simpsonových, neboť je součástí každého intra a odehrálo se v ní i mnoho ikonických scének.

reklama


V případě, že žijete s kamarády, a jste zároveň zastáncem seriálu Přátelé a milujete scénky z bytu, kde žije Monica, určitě vám k srdci přirostou kousky nábytku připomínající její obývák.


Moderní architektura frčí! Tyhle budovy musíte vidět


Pohodlné gauče, barevné polštáře či komoda jsou cenově dostupné přesně tak, jak jsme v případě IKEA zvyklí, určitě potěší skoro totožná podoba designu koberce nebo svítidel.Se sloganem, že každý obývák píše nějaký příběh, ještě IKEA představuje nábytek podobný tomu, jaký jsme viděli v seriálu Stranger Things. Včetně světel a také barev, štětců a samozřejmě ikonických křesel a gauče. Designéři mysleli i na detaily jako tužky, svíčku nebo rámy. Takže seriáloví fanoušci, hurá nakupovat!

One comment

  • Pavel Kopecky

    9. 6. 2020 - 21:40

    No je to sice funny, ale není to můj styl. Nejvíc mě baví asi Simpsonovi jak je to barevně sladěné přesně podle seriálu, ale já osobně preferuji spíš dřevo do interiéru. Třeba tady mají dřevěný nábytek https://www.aminabytek.cz Ale nečekejte nějakou serialovou či filmovou story, prostě klasický dřevěný nábytek.

    Odpovědět

Napište váš názor

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Využíváme Akismet k redukci spamu. Zjistěte více.

Přidat na Seznam.cz
Nahoru