Menu

Co je nového?

Ikea má novinku! Zařiďte si pokoj jako ze Simpsonových, Přátel nebo Stranger Things

Sdílení
Foto: Ikea

Fanoušci populárních seriálů si přijdou na své, nová série nábytku Real Life Series od nejznámější nábytkářské společnosti má však i hlubší myšlenku.

reklama

Posledních pár měsíců designéři ve spolupráci s nábytkovým impériem pracovali na nové sérií s názvem Real Life Series, jehož součástí jsou ikonické obýváky z populárních seriálů. Jde o projekt švédské firmy realizovaný ve Spojených arabských emirátech a do prodeje by se měl již brzy dostat i na Středním východě.

Zařízení bytů ze Simpsonových, Přátel nebo Stranger Things je skutečně realistické, primárním cílem společnosti IKEA je však poukázat na důležitost rodiny.

Tu tradiční má reprezentovat legendární obývák v domku ve městě Springfield. Důvěrně ji zná každý fanoušek Simpsonových, neboť je součástí každého intra a odehrálo se v ní i mnoho ikonických scének.

reklama


V případě, že žijete s kamarády, a jste zároveň zastáncem seriálu Přátelé a milujete scénky z bytu, kde žije Monica, určitě vám k srdci přirostou kousky nábytku připomínající její obývák.


Moderní architektura frčí! Tyhle budovy musíte vidět


Pohodlné gauče, barevné polštáře či komoda jsou cenově dostupné přesně tak, jak jsme v případě IKEA zvyklí, určitě potěší skoro totožná podoba designu koberce nebo svítidel.Se sloganem, že každý obývák píše nějaký příběh, ještě IKEA představuje nábytek podobný tomu, jaký jsme viděli v seriálu Stranger Things. Včetně světel a také barev, štětců a samozřejmě ikonických křesel a gauče. Designéři mysleli i na detaily jako tužky, svíčku nebo rámy. Takže seriáloví fanoušci, hurá nakupovat!

reklama

Komentáře (4)

 • Pavel Kopecky

  9. 6. 2020 - 21:40

  No je to sice funny, ale není to můj styl. Nejvíc mě baví asi Simpsonovi jak je to barevně sladěné přesně podle seriálu, ale já osobně preferuji spíš dřevo do interiéru. Třeba tady mají dřevěný nábytek https://www.aminabytek.cz Ale nečekejte nějakou serialovou či filmovou story, prostě klasický dřevěný nábytek.

  Odpovědět
 • Ivanka082

  15. 12. 2021 - 12:30

  Zařídit se podle seriálu v domácnosti? Tak to teda není ale opravdu nic pro mě. Já jsem ráda, když můj obývací pokoj zdobí třeba https://rocal.cz/designove-krby designové krby z rocalu. Nedovedu si představit ani jako velký fanoušek HP, že bych bydlela jako někde v tajemné komnatě. Prostě doma je doma a nebude se dělat žádná velká změna.

  Odpovědět
 • Tereza

  21. 12. 2021 - 12:59

  Můj styl rozhodně ta seriálová podoba není. Chci si dům zařídit podle sebe a né jet podle nějaké předlohy, kterou ještě v tom nejhorším možném případě zná polovina americké populace. Já si představuji, že si s manželem postavíme nějakou dřevostavbu, do obýváku umístíme https://www.rolig.cz/krbova-kamna/ krbová kamna s teplovodním výměníkem a budeme mít klid.

  Odpovědět
 • Věra

  28. 6. 2022 - 11:44

  Opravdu máte za to, že vymalovat si pokoj podle Simpsonových je dobrý nápad? No jako já bych to tak rozhodně neudělala, vždyť to není vůbec inspirující a originální. Ale zase na druhou stranu kdo já jsem abych vám radila že. Jestli chcete, najděte si nějaké profesionální malířství a s nimi se na tom dohodněte.

  Odpovědět

Napište váš názor

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Využíváme Akismet k redukci spamu. Zjistěte více.

Přidat na Seznam.cz
Nahoru