Menu

Co je nového?

Ikea má novinku! Zařiďte si pokoj jako ze Simpsonových, Přátel nebo Stranger Things

Sdílení
Foto: Ikea

Fanoušci populárních seriálů si přijdou na své, nová série nábytku Real Life Series od nejznámější nábytkářské společnosti má však i hlubší myšlenku.


Posledních pár měsíců designéři ve spolupráci s nábytkovým impériem pracovali na nové sérií s názvem Real Life Series, jehož součástí jsou ikonické obýváky z populárních seriálů. Jde o projekt švédské firmy realizovaný ve Spojených arabských emirátech a do prodeje by se měl již brzy dostat i na Středním východě.

Zařízení bytů ze Simpsonových, Přátel nebo Stranger Things je skutečně realistické, primárním cílem společnosti IKEA je však poukázat na důležitost rodiny.

Tu tradiční má reprezentovat legendární obývák v domku ve městě Springfield. Důvěrně ji zná každý fanoušek Simpsonových, neboť je součástí každého intra a odehrálo se v ní i mnoho ikonických scének.V případě, že žijete s kamarády, a jste zároveň zastáncem seriálu Přátelé a milujete scénky z bytu, kde žije Monica, určitě vám k srdci přirostou kousky nábytku připomínající její obývák.


Moderní architektura frčí! Tyhle budovy musíte vidět


Pohodlné gauče, barevné polštáře či komoda jsou cenově dostupné přesně tak, jak jsme v případě IKEA zvyklí, určitě potěší skoro totožná podoba designu koberce nebo svítidel.Se sloganem, že každý obývák píše nějaký příběh, ještě IKEA představuje nábytek podobný tomu, jaký jsme viděli v seriálu Stranger Things. Včetně světel a také barev, štětců a samozřejmě ikonických křesel a gauče. Designéři mysleli i na detaily jako tužky, svíčku nebo rámy. Takže seriáloví fanoušci, hurá nakupovat!

Napište váš názor

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Využíváme Akismet k redukci spamu. Zjistěte více.

Přidat na Seznam.cz
Nahoru