Menu

Co je nového?

Jak se zaručeně odreagovat po bolestivém rozchodu? Víme to!

Sdílení
Foto: Depositphotos

Rozchod je nepříjemná záležitost, se kterou mají zkušenost snad úplně všichni. A je úplně jedno, že jste chlap jako hora – když se s vámi rozejde partnerka, kterou jste miloval, srazí vás to na kolena. A ze dna je mnohdy obtížná cesta zase zpátky na vrchol. Procházíte rozchodem? Je jasné, že to bolí a že se ve vás pere spousta pocitů. Potřebujete se odreagovat? Víme jak!

reklama

Už jste někdy zkusili erotické masáže? Teď je skvělá příležitost! 

Erotické masáže jsou dobře známým pojmem. Jen málokdo by o nich nevěděl, ale ne každý našel odvahu tento zážitek vyzkoušet na vlastní kůži. Vykašlala se na vás partnerka? Zůstali jsme sami a propadáte se do splínu? Zažeňte ho návštěvou erotického salonu Masaze-Infinity.cz, kde rozhodně přijdete na jiné myšlenky! 

Útulně zařízený salon je rájem všech opuštěných duší, které si prochází rozchodem a které touží po rozptýlení. A to nabízí již zmíněné erotické masáže. Vyzkoušíte je?

Nechte se hýčkat a rozmazlovat. Litovat nebudete!

Existuje hned několik druhů smyslných masáží a všechny stojí za to. Jste-li po rozchodu, dovolte krásným masérkám, aby se o vás postaraly a přinesly vám potěšení, díky kterému se dostanete až na vrchol samotného blaha!

reklama


Záleží jen na vás, co se rozhodnete vyzkoušet a pro jakou erotickou masáž se rozhodnete. Od klasiky v podobě erotické masáže přes klouzavou nuru masáž až po masáž s pomocí vzrušující pomůcky Tenga Egg či masáž od dvou nádherných masérek.


Sice jste sami, ale prozrazení se ani tak bát nemusíte

Ačkoli jste po rozchodu zůstali sami a nezadaní, určitě si nepřejete, aby o vašem rozptýlení v podobě vzrušující erotické masáže někdo věděl. A v masážním salonu Infinity je diskrétnost zákazníků vždy na prvním místě.


Od příchodu až po odchod se v salonu s nikým nepotkáte, doprovázet vás bude jen vaše masérka. Příjemné odreagování tak zůstane jen vaším malým tajemstvím!

reklama

Jak se rozejít s partnerkou: Spolehlivý návod, jak přežít rozchod ve zdraví


Komentáře (4)

 • Estráda

  19. 2. 2022 - 17:18

  Jste po těžkém rozchodu a chcete se odreagovat? Pak bych vám mohla doporučit tantra masáže, které se dají sehnat i v periferiích na Praze 10. Našla jsem takhle jednou úplně náhodou jeden salón. Můj bývalý spolužák totiž vystoupil z tramvaje a šel přímo do tohoto zařízení. Našla jsem si o co se jedná a hned mně došlo, že se s Radkou musel rozejít.

  Odpovědět
 • Marian99

  1. 8. 2022 - 10:44

  Jak říkám já na každou ránu je dobrá záplata. No taky jsem koukal že erotických masáží je opravdu hodně druhů ale teď kterou si vybrat a taky jaký salon je nejlepší třeba podle nějakých recenzí kamarád mi doporučoval tenhle že prý tam mají pěkný holky. Ale já bych chtěl nějaké víc objektivní recenze jelikož v Praze je takových salonu docela dost co jsem tak koukal na internetu.

  Odpovědět
 • Eva

  1. 3. 2023 - 10:25

  Někdo si myslí že po rozchodu je nejlépe se uzamknout do sebe, přemýšlet o svém životě a tak podobně. Jiní se zase jdou do baru opít aby rychle zapomněli na to, co se stalo. Já všem lidem doporučuji si udělat vlastní masáž. Stačí vám na to doma mít dřevěné masážní pomůcky. A pak to jde všechno samo.

  Odpovědět

Napište váš názor

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Využíváme Akismet k redukci spamu. Zjistěte více.

Přidat na Seznam.cz
Nahoru