Menu

Co je nového?

Nejbizarnější způsoby, jak se s někým rozejít: Takhle se s dámami nezachází!

Sdílení
Foto: Depositphotos

Rozchody nejsou nikdy příjemným zážitkem a neexistuje správný způsob, jak se s někým rozejít. Přeci jen ale existují alespoň trochu taktní nebo šetrnější způsoby, chcete-li, které nemusí tolik bolet nebo zlomit ducha vašemu protějšku. Speciálně u žen, které jsou mnohem citlivější než muži, je třeba postupovat zvlášť obezřetně. Podívejte se, jak byste se s partnerkou rozcházet určitě neměli!

reklama

Jako blesk z čistého nebe

Jednou z nejhorších verzí rozchodu je scénář, kdy je ve vašem vztahu vlastně všechno v pořádku nebo si to partnerka alespoň myslí, nic nečeká a uprostřed večeře na ni vyrukujete s tím, že byste si rád dal pauzu nebo byste raději měli být kamarádi. Ani nejdražší večeře nebo Bůh ví jak štědré gesto, nevymaže trauma z takového zážitku.


Rozchod po (během) sexu

Rozchod po sexu je sám o sobě příšernou záležitostí. Partnerka si z těla ještě nesmyla ani vaše DNA a vy už jí balíte věci? To by gentleman nikdy neudělal.

reklama

O něco horší je verze, kdy jste uprostřed aktu a z ničeho nic z vás vypadne, že se vlastně chcete rozejít. Vypadáte jako pablb, a ještě k tomu prasák.

Změna statusu na Facebooku

Pokud vám přijde změna statusu na Facebooku jako dostatečná informace pro vaši partnerku, že je po všem a není vám třeba 13 let, tak vám asi není pomoci. Sdílení soukromí na sociálních sítích je sice běžnou záležitostí, ale stále jsou věci, které se říkají z očí do očí.Absolutní zmizení

Někdy se stává, že na rozchod jednoduše nemáte koule ani náladu, a abyste se vyhnuli dramatům, raději partnerku začnete ignorovat, přestanete jí zvedat telefon, zablokujete ji na sociálních sítích a jednoduše budete dělat jako by neexistovala. Nemylte se, informace o tom, jaký jste zbabělec se hravě rozkřikne a budete mít u dam utrum. Kromě toho každý si zaslouží aspoň tolik respektu, kolik je potřeba na důstojný rozchod.


Vzkaz

Rozejít se s někým po telefonu nebo, nedej Bože, SMSkou, je samo o sobě dost trapné. Ale vzkaz na papíře je ještě o level dál. V momentě, kdy si ho dotyčná přečte a vstřebá jeho obsah, nejspíš bude chvíli zuřit a řádit jako černá ruka, ale za chvíli si uvědomí, že by se zbabělcem jako vy stejně nechtěla mít nic společného. A vy budete pro smích, až půjde s kamarádkami zapíjet rozchod.

reklama

4 věci, které byste neměli říkat, když se s partnerkou rozcházíte


Napište váš názor

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Využíváme Akismet k redukci spamu. Zjistěte více.

Přidat na Seznam.cz
Nahoru