Menu

Co je nového?

Kotevní technika: Není beton jako beton

Sdílení
Foto: Shutterstock

Kotevní a upevňovací technika nabízí velký výběr kotevních prvků. Kotevní prvky jsou použitelné zejména při výstavbě velkých staveb. Uplatnění najdou ale také při mnoha hobby činnostech. Kotevní technika se rozlišuje podle užitých materiálů, je možné upevnit je do betonu, do cihel, dřeva, nebo porothermu.


Ve výběru upevňovací techniky je možné vybrat hmoždinky, kotevní patky, kotvy, hřebíky, objímky, řetězy a lana. Pro odborníky, kteří potřebují kotevní techniku pro svoji práci, je vhodná kotevní technika Mungo. V její nabídce najdete ocelové kotvy do betonu, dále vysokozátěžové kotvyocelové šrouby do betonuúderové kotvystropní kotvy a turbošrouby

Při výběru kotvy do betonu je nutné zhodnotit, o jaký beton se jedná, a zvolit správnou aplikaci kotvení. U betonu je potřeba zjistit, jak je starý, tedy čím starší beton bude, tím bude pevnější a bude horší ho navrtat.

Čím je beton pevnější, tím bude potřeba větší síly kotvy. Ocelová kotva má v certifikaci uvedenou výtažnou sílu pro beton s určitou pevností. Další údaj, který je třeba hlídat, je minimální tloušťka betonu. Každý typ a velikost kotvy má jinou hodnotu, čím menší průměr kotvy, tím může být tloušťka betonu menší.


Pokud hledáte kvalitní kotevní techniku, obraťte se na tuto společnost. Jsou na trhu s kotevní technikou přes 20 let, zaměřují se na dovoz švýcarské kotevní techniky značky Mungo, a nýtovací techniku prodávají pod vlastní značkou FASTY. Distribuci zboží zajišťují prodejny s proškolenými zaměstnanci. Můžete se tak spolehnout na rychlé dodání požadovaného zboží. Také jejich pracovníci vám budou plně k dispozici a poradí vám, jak při výběru, tak i při plánovaní projektu kotvení do betonu, či jiných materiálů. Oslovte je s důvěrou a vaše projekty budou realizovány díky kvalitní kotevní technice.


Napište váš názor

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Využíváme Akismet k redukci spamu. Zjistěte více.

Přidat na Seznam.cz
Nahoru