Menu

Co je nového?

McGregora zatkla policie! Král UFC vyváděl v Miami a skončil ve vězení

Sdílení
Foto: Youtube

To snad není pravda! Irský MMA zápasník Conor McGregor byl v Miami zatčen za násilnou loupež, když vytrhl telefon z ruky fanouškovi, který se s ním chtěl vyfotit.


Třicetiletý McGregor si užíval dovolenou na slunné Floridě, kde společně s partnerkou a malým synkem objízděli turistické atrakce a dopřávali si rodinné pohody. Jenže relax a klid vystřídal pořádný rozruch, když začal na ulici v Miami Beach Conora obtěžovat jeden z jeho příznivců.

Podle policejní zprávy se s ním chtěl vyfotit, ale to se irskému rváči z Dublinu nelíbilo, a tak mu vytrhl telefon z ruky, hodil ho na zem a několikrát na něj dupnul.

Se zbytky telefonu pak navíc odešel. To si fanoušek nenechal líbit a zavolal na nejslavnějšího bojovníka z UFC policii a ta ho následně zatkla. Telefon totiž nestál patnáct stovek, ale tisíc dolarů, což je v přepočtu něco málo přes 22 tisíc korun!McGregor byl obviněn z “násilné loupeže” a skončil v cele předběžného zadržení. Pak musel zaplatit kauci v přepočtu asi 280 tisíc korun, aby ho pustili na svobodu.

Když vychladnul, napsal pak svým fanouškům na facebooku, že zkrátka musí ještě zapracovat na trpělivosti.

Nebylo to přitom poprvé, co se slavný zápasník dostal do křížku se zákonem. V loňském roce před galavečerem UFC 223 zaútočil na autobus, ve kterém seděl jeho úhlavní nepřítel – Khabib Nurmagomedov. Za to mu soud v New Yorku napařil podmínku a veřejně prospěšné práce. Při jejich vzájemném souboji na podzim pak Khabib Conora porazil a jejich nenávist tak pokračuje dál.


Gauner přepadl krásku na ulici, zle se ale přepočítal! Zápasnice z UFC ho pořádně zřídila


Napište váš názor

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Využíváme Akismet k redukci spamu. Zjistěte více.

Přidat na Seznam.cz
Nahoru