Menu

Co je nového?

Nechce se nechat fotit nahá? Víme, jak ji přemluvíte!

Sdílení
Foto: Depositphotos

Máte přítelkyni, kterou zbožňujete, přijde vám sexy a rádi byste si ji zvěčnili tak, jak ji pánbůh stvořil? Jen menšina dívek vaší touze vyjde vstříc a bude ochotně souhlasit. Jak to tedy udělat, aby svolila a před fotoaparátem se svlékla?

reklama

Důvěra především

Nechat se vyfotografovat zcela nahá je pro ženu dost zásadní záležitost. Pokud focení neproběhne tak, že se zcela zboří vodkou a je svolná naprosto ke všemu, dává vám najevo svou obrovskou důvěru a to, že očekává, že ji nezklamete.

Obzvláště v době internetu lze šířit fotografie skutečně snadno, takže jí lze snadno přivodit průšvih v práci, nebo u nového partnera. Elektronické soubory s fotkami lze také zálohovat na tisíce různých míst, takže nad nimi lze jen těžko mít kontrolu.

Takže dívce zbývá jen jedna jediná záruka, a to sice vaše slovo, že fotografie nezneužijete. Proto se snažte svoji partnerku ubezpečit o tom, že fotografie budou sloužit pouze k vašemu potěšení, nebo prostě pouze k tomu, na čem se spolu dohodnete. Promluvte si tedy o tom, komu smíte a nesmíte fotografie ukazovat, co s nimi bude dále, kde budou uloženy a podobně. A to, na čem se dohodnete, dodržujte.

reklama


Hlavně, aby nebyl vidět zadek…

Další důvod ženy, proč se nechce nechat vyfotografovat, způsobuje její obava, že na fotkách nebude vypadat dobře. Ženy mají zkrátka jiné oči než muži a věřte, že zejména v pohledu na vlastní osobu jsou to oči nadmíru kritické. Ne, ony nevidí sexy ňadra a hluboké oči, ale příliš velký zadek, celulitidu na stehnech a povolené břicho. Ať se mužům líbí sebevíce, sebevědomí mnoha žen ohledně vzhledu je na dost mizerné úrovni.


A právě tehdy musíte zapůsobit a přesvědčit ji o tom, jakou ji vidíte a jak krásná ve skutečnosti je. A také, že právě proto byste si ji chtěli zvěčnit nadobro. Ubezpečte ji, že s ní budete snímky konzultovat a ty, které se jí nebudou líbit a bude si na nich připadat ošklivě, nemilosrdně smažete.


Naučte se něco o fotografování

A na závěr ještě jeden tip od nás – nefoťte ji nikdy z podhledu! Ten totiž neuvěřitelně přidává kila. Nastudujte si něco o světle a dejte si pozor i na takové maličkosti jako jsou třeba otlaky od prádla a oblečení. Před focením si promyslete, jak by měla fotka vypadat, nebo si ji dokonce načrtněte. A foťte v příjemné atmosféře plné důvěry. Žena by měla být uvolněná, snažte se ji chválit a mluvit o tom, jak se vám líbí. Třeba se jí takové společné focení naopak zalíbí a bude to krok k pěknému erotickému dobrodružství!

reklama

Víte jak fotit jaro? Máme pro vás několik jednoduchých tipů!


Napište váš názor

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Využíváme Akismet k redukci spamu. Zjistěte více.

Přidat na Seznam.cz
Nahoru