Menu

Co je nového?

První rande: Jak ze sebe neudělat idiota

Sdílení
Text: Pítrs, Foto: Depositphotos, Pexels

Den D je tady. Zeptal jste se jí, jestli by si s vámi nechtěla vyrazit a ona souhlasila. Po prvních okamžicích euforie ale pomalu přichází nervozita a spolu s blížícím se datem schůzky se mění v paniku. Uvědomujete si, že byste to taky mohl podělat a to v žádném případě není žádoucí. My vám poradíme, jak to správně „zahrát“, takže když se budete držet následujících rad, je druhá schůzka pouze otázkou času.

reklama

Tak kam?

Dobře vybrat místo schůzky je základ. Kino a pak na večeři. To je plán 80 % mužů, kteří se odhodlali ženu někam pozvat. Tahle volba je vlastně docela v pohodě, jen je zoufale neoriginální. Do kina půjdete přece ještě mockrát, zkuste vymyslet něco jiného, něco na co si vzpomenete ještě po letech. Třeba pozorování hvězdné oblohy, skok z letadla nebo návštěvu luxusního kasina. Fantazii se meze nekladou.

Snažší úlohu máte, pokud o své vyvolené něco málo víte. Jestliže například ráda fotí a Saudek má zrovna výstavu, tak není nic lehčího než ji na ni vzít. Sbíráte kladné body za nápad (kolik chlapů bere nějakou ženu na výstavu???) a taky za snahu vybrat něco, co ji zajímá, je jí blízké a mohlo by se jí líbit. Po výstavě je už naprosto legitimní zajít na drink nebo večeři – záleží na vašich časových a finančních možnostech.

reklama

A co na sebe?

No jo, jenže co si vzít na sebe? Šance, že se tady odepíšete je poměrně malá, ale přesto existuje. Takže alespoň orientačně: základem je přiměřenost. Do luxusní restaurace nepůjdete v džínsech, triku a teniskách (a je opravdu jedno, že jsou to Nike za tři tácy) a na metalový koncert zase v kvádru. Pokud si volbou svých svršků nejste jistí, poproste o pomoc třeba sestru nebo kamarádku. Ženy obvykle mají větší smysl pro módu a dokáží lépe posoudit, co vám sluší, a co se pro jakou příležitost nejlépe hodí. A to je přesně to, o co kráčí. Jasné?

Neudělejte ze sebe idiota aneb jak být skvělým společníkem

Přichází kámen úrazu. Pokud to nevyjde, pravděpodobně jste udělal chybu tady. Nebylo to proto, že jste hnusný (to by s vámi na rande vůbec nešla), ani proto, že je „prostě kráva“ (takových případů je málo). Zkrátka se s vámi necítila dobře a tudíž nemá zájem vás dál vídat. Nebo vás klidně bude vídat, ale vztah na milostné bázi se z toho nevyvine. Což vychází nastejno a je to pěkně nalevačku… Tomuto vyústění je samozřejmě záhodno se vyhnout.

Udělejte následující: ještě před schůzkou kupte květiny. Neděste se, jedna růže naprosto splní svůj účel. Každá žena dostává ráda květiny, každý muž to ví a každý desátý je skutečně přinese… Ten desátý buďte vy.Během schůzky veďte smysluplnou konverzaci a hlavně naslouchejte. Naslouchejte, naslouchejte, naslouchejte… Umět naslouchat a správně reagovat je polovina úspěchu. Jasně, že je vám úplně jedno, jaké problémy má její kolegyně Andrea v práci, ale pokud ji vyslechnete bez zívání a dokonce dokážete dát nějaký návrh, jak Andrejin problém řešit, bude vás okamžitě považovat za spřízněnou duši. Ženy totiž mají rády spojence.

Bavit se s ní můžete koneckonců úplně o všem. Jaderné zbrojení nebo dětské porno se však nedoporučuje. Stejně tak se vyhněte historkám, jak jste se s kámošem Frantou totálně zbořil v hospodě U Tygra (my víme, že to bylo super, i Franta to ví, ale ona to vědět nemusí).

Raději mluvte o tom, kterak zachraňujete dětské životy na ARU, což prokládejte líčením, jak krásně bylo letos v Dominikánské republice, ale už byste tam nerad jel příště sám. A pokud znáte pikantní novinky ze života českých i zahraničních celebrit, tak vůbec není od věci je v příhodnou chvíli zmínit. Záleží zkrátka pouze na vašem všeobecném přehledu a kvalitě mluveného projevu, zda si vás zapamatuje jako vtipného a inteligentního muže s rozhledem. Pokud bychom měli shrnout vaše chování během schůzky, buďte jednoduše milý, ale zároveň ukažte, že na to (tím myslíme ji) máte, ale zase si příliš nehoňte triko. Zní to složitě, avšak po čase to spolehlivě vybalancujete.

Pusu? Jasně!

Pokud jste i tímto levelem prošel bez ztráty kytičky, vaše akcie značně stouply. Pokud ale chcete, aby vylétly přímo raketově, musíte rande ještě správně zakončit. Rozhodně jí nabídněte doprovod domů. Tím spíše pokud už je večer. Můžete říct něco ve smyslu, že noční Praha, Brno, Lomnice nad Popelkou, whatever, není dvakrát bezpečená, a vy chcete mít jistotu, že se jí nic nestane. Starostlivostí rozhodně nic nepokazíte. Pokud jste majetnější a chcete se trochu předvést, odmávněte na ulici tágo. Snad není třeba dodávat, že zacvakat ho musíte vy.

Na závěr se vůbec nerozpakujte a dejte jí pusu. Na rty. Ona na to čeká, chlape! Chce vědět, že je pro vás přitažlivá, tak jí ten pocit dopřejte.

To ale neznamená, že se máte pokusit o něco víc. Na útok na kalhotky je ještě čas. Samozřejmě, že když se to vyvine hned na prvním rande, tak není důvod držet se zpátky, ale tohle rozhodnutí byste měl nechat na ní. Jo a hlavně jí druhý až třetí den nezapomeňte poslat textovku nebo zavolat, protože ta schůzka na vás udělala „dost dojem a docela rád byste to zopakoval…“

Napište váš názor

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Využíváme Akismet k redukci spamu. Zjistěte více.

Přidat na Seznam.cz
Nahoru