Menu

Co je nového?

Sexuální turistika: Thajsko – ráj rozkoše a perverzních hrátek

Sdílení
Text: Luboš Zárubecký, Ilustrační foto: Depositphotos

Cestování nám přináší spoustu skvělých a nezapomenutelných zážitků. Ovšem každý z nás vyhledává něco jiného. Někteří milují památky a ruch velkoměsta, jiní vyhledávají klidné přímořské destinace a celé dny tráví na pláži. A čím dál více turistů vyhledává také sexuální zážitky. Mohlo by se zdát, že tento druh cestování vyhledávají výhradně muži, ale nenechte se zmást. I mezi ženami je sexuální turistika velmi oblíbená.

reklama

To, co je na sexuální turistice nejvíce lákavé, se dá shrnout do rčení „jiný kraj, jiný mrav“, čili vyhledávaní netradičních a dosud nepoznaných zážitků. Rozvíjí se zejména v zemích se slabší ekonomikou a je tak šancí nevzdělaných jedinců umístit se na trhu práce. Jedná se totiž o snadný a rychlý způsob zabezpečení.

Sexuální turista je obvykle muž, jehož sexuální představy a fantazie se mu nedaří naplnit v rámci obvyklých partnerských a sexuálních vztahů.

Na špičce destinací specializujících se na sexuální turistiku je jednoznačně Thajsko. Prostituce v Thajsku, stejně jako v celé Asii, má své tisícileté tradice a kulturu. Její kořeny sahají až do starověké Indie a Číny. Novodobá podoba tohoto jevu se rozvinula zejména s příchodem amerických vojáků v období vietnamské války a zejména s bouřlivým nástupem přílivu zahraničních turistů.

reklama

Thajsko - sexuální turistika

Prostituce je sice oficiálně zakázána, je ale tolerovaná. Je také levná a pokud pomineme nebezpečí pohlavních chorob a při dodržení daných bezpečnostních pravidel, tak i poměrně bezpečná.

Striktně se ovšem stíhá dětská prostituce, za kterou hrozí tresty až na několik desítek let. Hranice povoleného sexuálního styku je v Thajsku 16 let.

Policie důsledně kontroluje věk dívek v barech, na diskotékách a v nočních podnicích. Milovníkům mladších „kategorií“ se doporučuje pečlivě ověřit věk partnerky a nejít pod 18 let! Ušetříte si tak spoustu starostí. Za pedofilii jsou totiž horší sazby, než za pašování drog, u kterého se dává okolo 70 let vězení!


Problémem méně rozvinutých oblastí jsou sexuálně přenosné choroby, proto je velmi žádoucí dávat si v této věci velký pozor. Oficiální místa uvádí 2 % nakažených Thajců, což je více než 1 milion lidí. Každopádně jako v jedné z mála zemí na světě, se Thajsku díky mohutné osvětové kampani podařilo růst počtu nakažených zastavit a lehce snižovat. Rozhodně se však doporučuje používat kondom. Zvlášť striktně toto pravidlo platí pro neobvyklé praktiky, jako je například anální sex.

Rozhodně se vyplatí mít u sebe lubrikační gel, protože Thajky jsou většinou drobnější postavy než evropské dívky.

Thajským centrem sexu je Bangkok. Ačkoliv se zde vyskytuje policie na každém kroku, doporučuje se dávat si velký pozor. Noste s sebou jen tolik peněz, kolik hodláte utratit. Na prostitutky nemusíte dělat dojem nejnovějším mobilem či zlatými řetězy na krku. Pokud ji dobře zaplatíte, vyspí se s vámi a bude jí jedno, jestli máte pásek od Gucciho nebo outfit z tržnice.


Thajsko - sexuální turistika

Pokud se ovšem budete pohybovat v tradičních turistických oblastech, je nebezpečí téměř vyloučeno. Na co ale opravdu zapomeňte, jsou jakékoli drogy! V Thajsku se dlouhodobě vede vládní tvrdá protidrogová válka a velice snadno se můžete ocitnout ve vězení, ze kterého je jen velice těžké se dostat.


Pozor na dovolené! Kvůli těmto chybám vás klidně zavřou


Pokud uvažujete o sexuální výpravě do Thajska, vězte, že hlavní destinací, kterou se vyplatí navštívit je rozhodně Pattaya. Je to místo, které je jistě právem synonymem sexuálního průmyslu.

Přestože se vláda po léta snaží tento jev kontrolovat a eliminovat, Pattaya si žije stále svým nemravným životem. Koncentrují se zde tisíce krásných Thajek, které jsou připraveny splnit mužům v podstatě jakékoli přání.

A výběr je opravdu veliký: od pouliční prostituce, přes nesčetné beer bary a go-go bary s představeními různé úrovně až po luxusní masážní salony. Nepříjemností je ovšem značné procento výskytu pohlavních chorob a AIDS.

reklama

Pattaya

Cena lehkých dívek z ulice se pohybuje od 1.000,- THB za rychlovku (cca 610 korun) a od 1 500,- THB za celou noc. Pokud však budete s nějakou dívkou obzvláště spokojeni, je velice výhodné, dohodnout si, že s ní budete trávit čas po celou dobu vašeho pobytu. Bude se o vás starat, bavit vás, vypere vám, bude s vámi bydlet a tak dále. Cena se pak nepočítá podle dnů, ale buď podle toho, jak se s ní dohodnete, nebo jí koupíte nějaký hodnotný dárek.


Tip na zimní dovolenou? To těžko! Pláž, kterou proslavil Leonardo DiCaprio, turisté úplně zničili


Thajsko je opravdu země obrovských sexuálních možností, proto se rozhodně nevyplatí tahat do této země manželku. Nebudete přece tahat dříví do lesa! Navíc by vás pobyt v Thajsku s manželkou vyšel nesrovnatelně dráž, než dovádění s místními prostitutkami. Platí zde staré dobré pravidlo: „Vzít někam svoji ženu znamená poloviční zábavu a dvojnásobnou útratu!“

reklama

Napište váš názor

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Využíváme Akismet k redukci spamu. Zjistěte více.

Přidat na Seznam.cz
Nahoru