Menu

Co je nového?

Tvůrce seriálu Simpsonovi promluvil: Bude další film o žluté rodince?

Sdílení
Foto: 20th Century Fox

Simpsonovi se pravděpodobně dočkají filmového pokračování. Během Comic Conu v San Diegu to oznámil tvůrce seriálu Matt Groening.

reklama

„Není pochyb, že dříve či později vznikne další film o Simpsonových. Myslím, že Disney bude za své peníze chtít něco zpět,“ řekl Groening. Informaci přinesl server IndieWire.


Otec žluté rodinky ze Springfieldu tak poukázal na březnovou akvizici studia 21st Fox, tedy i televize Fox, která Simpsonovi vysílá, společností Disney. Přítomným fanouškům zároveň vysvětlil, že s přípravou druhého filmu tvůrci otáleli, jelikož je jednička „málem zabila“.

reklama

„Neměli jsme žádný tým B, který by čekal na to, že bude připravovat Simpsonovi ve filmu. Psali, animovali a namlouvali jej stejní lidé, kteří pracovali na seriálu. Ten televize vysílala společně s filmem. Teď už jsme se z toho skoro vzpamatovali, skoro,“ okomentoval Groening situaci dvanáct let po premiéře.

Jaká dobrodružství by tentokrát mohli Barta, Lisu, Maggie, Marge, Homera a další čekat, Groening neprozradil. Znovu se však dá očekávat, že scenáristé udělají vše proto, aby na veřejnost uniklo co nejméně informací.


Ikea má novinku! Zařiďte si pokoj jako ze Simpsonových, Přátel nebo Stranger Things


V prvním snímku se Lisa stihla zamilovat, Bart obnažit a Homer způsobil enviromentální katastrofu, kterou však se šarmem sobě vlastním následně zvrátil.


Simpsonovi ve filmu Foxu globálně vydělali přes 527 milionů dolarů, tedy v přepočtu zhruba 1,2 miliardy korun.

reklama

V televizi Simpsonovi loni vstoupili do své třicáté sezony a konec je podle tvůrců prozatím v nedohlednu. V Česku seriál pravidelně vysílá kanál Prima Cool.

Ještě před případným zahájením příprav Simpsonových ve filmu 2 chce Fox na filmová plátna převést seriál Bobovy Burgery o rodince Belcherových, která vlastní restauraci specializovanou na servírování populárního amerického pokrmu. Jeho autorkou je Loren Bouchardová.


Střet komedie s depresí: Když se animovaná postava topí v existenciální krizi více než vy


Napište váš názor

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Využíváme Akismet k redukci spamu. Zjistěte více.

Přidat na Seznam.cz
Nahoru