Menu

Co je nového?

VIDEO: Khabib v UFC ukončil Poiriera a pak zase vyskočil z klece!

Sdílení
Foto: Youtube

V sobotu 7. září se mezi sebou v UFC o titul šampiona lehké váhy utkali Khabib Nurmagomedov a Dustin Poirier. Podle předpokladů zvítězil dagestánský bijec a poté, co Američana ve 3. kole uškrtil, fanoušci nevěřili vlastním očím, protože tak jako před rokem vyskočil z oktagonu mezi diváky!

reklama

Ostře sledovaná bitva nabídla strhující podívanou. Zatímco Poirier sázel na tvrdé údery pěstí, Khabib se o začátku zápasu snažil protivníka dostat na zem.

První kolo nabídlo poměrně takticky svázanou bitvu převážně u pletiva, ve druhém kole ale začal vystrkovat růžky hbitý Američan. Byl to ale Khabib, kdo měl zápas pod kontrolou a ve třetím kole svého soka uškrtil stejně, jako v loňském roce Conora McGregora.

Podobné chování pak předvedl i po svém triumfu, protože znovu vyskočil z klece a všichni už se obávali nejhoršího. Jenže Orel z Dagestánu tentokrát nerozpoutal hromadnou bitku, ale objal prezidenta UFC Danu Whitea a slavil s ním vítězství. Pak se přidal i takřka celý Khabibův tým, aby společně sdíleli radost z profesionální výhry číslo 28.

reklama


Nurmagomedov je v UFC jediným šampionem, kterého doposud nikdo neporazil. Nutno podotknout, že oproti loňskému roku, kdy od něj dostal namláceno McGregor, mu byl Poirier podstatně vyrovnanějším soupeřem, než velkohubý irský zápasník.


Kolenem si vykopl kontrakt s UFC! Soupeř se složil jako pytel bramor


Napište váš názor

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Využíváme Akismet k redukci spamu. Zjistěte více.

Přidat na Seznam.cz
Nahoru