Menu

Co je nového?

Vrací se Top Gun! Neohrožený Tom Cruise je pořád kapitán

Sdílení
Foto: Youtube

Nostalgie. Tu musí cítit všichni, jež v 80. letech hltali akční snímek Top Gun, který mezi hollywoodské hvězdy vystřelil tehdy čtyřiadvacetiletého Toma Cruise, a dnes se podívají na trailer k novému dílu. Po 34 letech do kin zavítá film Top Gun: Maverick a nyní se můžeme podívat na první záběry. Tom Cruise v hlavní roli pochopitelně nechybí.

reklama

Bylo to trochu překvapení. Filmová společnost Paramount Pictures během programu na Comic-Conu v San Diegu nejprve prezentovala pokračování jiného kultovního filmu, Terminátor: Temný Osud, když se na pódiu vynořil vedle Arnolda Schwarzeneggera právě Tom Cruise, aby ukázal první trailer na svůj chystaný trhák.


Na trailer k novému Top Gunu se můžete podívat zde:

reklama

Film Top Gun: Maverick bude přímým pokračováním původního Top Gunu a už nový trailer naznačuje, že se mnohé nezměnilo.

Po 34 letech si Tom Cruise opět zahraje Peta „Mavericka“ Mitchella a bude nasazovat své ikonické brýle, koženou bundu, prohánět se na motorce a pilotovat stíhačku.

Podle všeho by se navíc nemělo jednat o příliš mnoho počítačových efektů, během natáčení se totiž měly používat skutečné stíhačky.


Nejlepší film roku? Zelená kniha je snímek překvapující jen ziskem Oscara


První trailer sice neprozrazuje příliš z toho, co se ve filmu bude skutečně odehrávat, ale to ani nebyl záměr jeho tvůrců. Právě dýchnutí nostalgie po dnes již kultovním snímku je to, co nový trailer přináší především, čímž chce uspokojit své fanoušky. Jisté je to, že Tom Cruise se jako „Maverick“ ujímá role instruktora v Top Gunu a přestože by již měl být dávno generálem, zůstává jako elitní pilot na nižších šaržích.

reklama


Ve filmu, který do českých kin dorazí 16. července 2020, se Tom Cruise znovu shledal s režisérem Josephem Kosinskim. Oba dva spolu již pracovali v roce 2013 na filmu Nevědomí. Jako Iceman se vrátí Val Kilmer a v dalších rolích se představí Jon Hamm, Jennifer Connelly, Ed Harris nebo Miles Teller. Máme se na co těšit!

Napište váš názor

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Využíváme Akismet k redukci spamu. Zjistěte více.

Přidat na Seznam.cz
Nahoru