Menu

Co je nového?

Seriál Živí mrtví: Počátek konce se vrátí v dubnu

Sdílení
Foto: AMC

Druhá část 6. řady oblíbeného seriálu Živí mrtví: Počátek konce (Fear the Walking Dead) se vrátí na televizní obrazovky 12. dubna 2021.

reklama

V očekávaných nových dílech se můžete těšit na tři nové postavy, které hrají John Glover (Dobrá manželka, Smallvile, Strašidelné Vánoce), Nick Stahl (Carnivale, Terminátor 3: Vzpoura strojů, Sin City) a Keith Carradine (Paní ministryně, Fargo, Deadwood).

Při natáčení epizody s číslem 613 do režisérského křesla zasedla herečka Aisha Tyler (Roswell, Myšlenky zločince). 

Morgan (Lennie James) je ve své snaze zachránit zbývající členy skupiny ještě troufalejší než předtím. Mezitím se Virginia (Colby Minifie) se stále zoufaleji snaží najít svoji sestru a ochránit kolonii před silami, které jí ohrožují zvenku i zevnitř.

reklama

Alycia Debnam-Carey jako Alicia Clark v seriálu Živí mrtví

Nové díly šesté řady odhalí vliv, jaký má život pod Virginiinou kontrolou na každého jednotlivého člena skupiny. V minulosti si mysleli, že jsou v podstatě rodina, bude to tak i nadále? Nové díly 6. řady prozradí, která nová spojenectví budou vytvořena, které vztahy naopak nevydrží tlak okolností a poznáte proč věrnost a sounáležitost už nikdy nebudou jako dřív.


V seriálu Živí mrtví: Počátek konce hrají Lennie James, Alycia Debnam-Carey, Maggie Grace, Colman Domingo, Danay Garcia, Garret Dillahunt, Austin Amelio, Mo Collins, Alexa Nisenson, Karen David, Colby Hollman, Zoe Colletti, Jenna Elfman a Rubén Blades. Výkonným producentem kultovního seriálu je Scott M. Gimple, za jeho tvorbu jsou zodpovědní Andrew Chambliss a Ian Goldberg, Robert Kirkman, Gale Anne Hurd, Greg Nicotero a David Alpert.


Světová premiéra druhé části šesté řady seriálu proběhne na televizní stanici AMC 12. dubna 2021 ve 22:00.

reklama

Napište váš názor

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Využíváme Akismet k redukci spamu. Zjistěte více.

Přidat na Seznam.cz
Nahoru