Menu

Co je nového?

Cat S62 Pro – chytrý mobil s termokamerou

Sdílení

Cat S62 Pro je nový vlajkový model v oblasti chytrých telefonů s termokamerou, který využívá snímač Lepton společnosti FLIR Systems s nejvyšším dostupným rozlišením.


Cat S62 Pro je třetí generací řady Cat 60 a exkluzivně disponuje nejnovějšími technologiemi v rámci programu Thermal by FLIR. Díky snímači FLIR Lepton 3.5 a nové aplikaci MyFLIR Pro nabízí Cat S62 Pro obrovský čtyřnásobný nárůst počtu pixelů termálního obrazu a bezkonkurenční sadu funkcí, které jsou obsaženy v aplikaci.

Cat S62 Pro testovaný podle přísných standardů odolnosti, jež jsou obvyklé pro telefony značky Cat, je neuvěřitelně odolný. Nejenže splňuje požadavky stupně krytí IP68 a amerického vojenského standardu Mil Spec 810H, dokonce je překračuje.

Byl podroben přísným testům zahrnujícím opakované zkoušky odolnosti vůči pádu z výšky 1,8 m na ocelový povrch, včetně mnoha pádů na každou stranu a roh. Rovněž úspěšně absolvoval náročné zkoušky odolnosti vůči vodě, prachu a nečistotám, extrémním teplotám, vibracím a drobným pádům. Jeho používání je hygienické – lze jej zcela ponořit a snadno omývat mýdly a dezinfekčními prostředky nebo čistit dezinfekčními vlhčenými ubrousky.


Cat S62 Pro

Vůbec poprvé mohou profesionálové i běžní uživatelé získat přístup k technologii zpracování obrazu VividIR společnosti FLIR Systems, vylepšené funkci MSX (Multi-Spectral Dynamic Imaging) a technologii prolínání normálního a termálního obrazu, které jsou integrovány do tohoto chytrého telefonu.


Uživatelé mají možnost měnit intenzitu funkce MSX, která překrývá zvýrazněné obrysy v záběru na termální obraz. Nebo mohou použít novou funkci prolínání obrazů sloužící ke sloučení termálního obrazu a vizuálního obrazu z fotoaparátu Sony s technologií Dual Pixel. Tato vylepšení dohromady přinášejí výrazně vyšší kvalitu obrazu, ostřejší detaily a větší rozlišení termálního obrazu. Výsledkem je širší kontext a lepší porozumění zobrazenému termálnímu obrazu.


Cat S62 Pro

„Již pět let zaujímáme vedoucí postavení na trhu mobilních telefonů s termokamerou a uvedením modelu Cat S62 Pro nastavujeme laťku ještě výše – tak, abychom zůstali na špici v tomto odvětví. Zákazníkům přinášíme nejen převratný termální obraz s vynikající kvalitou, ale provedli jsme také celou řadu dalších vylepšení. Oproti svému předchůdci je tento model o 12 % kompaktnější a má o 10 % větší obrazovku. Je rychlejší, výkonnější a neuvěřitelně odolný. Jedná se o dokonalý pracovní telefon,“ uvedl Peter Cunningham, viceprezident pro produktové portfolio ve skupině Bullitt Group.

Nový software přináší funkce pro provádění analýz a vytváření zpráv, které se obvykle nacházejí ve specializovaných špičkových produktech pro termální zobrazování.

Izotermy v kombinaci s alarmy, indikátory znázorňující minimální a maximální teplotu a vytváření zpráv integrované v aplikaci, představují pouze několik málo nových výkonných funkcí, jež nabízí aplikace MyFLIR Pro v modelu Cat S62 Pro.


Cat S62 Pro

„Vybavením modelu Cat S62 Pro nejnovějším teplotním snímačem Lepton společnosti FLIR Systems pokračujeme v tradici inovací, která nyní zahrnuje již tři generace telefonů Cat. Naším cílem je pomáhat profesionálům provádět práci rychleji a přesněji,“ uvedl Paul Clayton, výkonný ředitel divize komponent ve společnosti FLIR.


Odolný telefon Cat S42 – hoď mě na zem!„Integrace aplikace MyFLIR Pro poprvé přináší uživatelům pokročilé termografické funkce na chytrém telefonu, jež umožňují maximalizovat možnosti detekce a zobrazování tepelné energie, která je pouhým okem neviditelná,“ dodává Clayton.

Izotermy s podporou alarmů umožňují uživatelům monitorovat vlastní teplotní rozsah (jakýkoli rozsah od -20 °C do +400 °C) a nastavit výstrahy, které je upozorní, bude-li příslušná hodnota spadat do daného rozsahu. Jedná se o velmi užitečnou funkci například při sledování toho, zda strojní zařízení dosahuje stanovené teploty. Nebo ji lze použít ke kontrole neobvykle zvýšené teploty, či dokonce k ověření požadovaného rozpálení grilu.

Rovněž došlo k vylepšení displeje modelu Cat S62 Pro na 5,7″ FHD+ (18 : 9) i paměti, kterou nyní tvoří 6 GB RAM a 128 GB ROM. Díky rychlejší čipové sadě Qualcomm, systému Android 10 a velké optimalizované baterii je model Cat S62 Pro vhodný pro firemní použití. Podporuje funkce Android Enterprise včetně Zero-Touch a absolvoval celou řadu testů týkajících se registrace a stanovování zásad s předními řešeními EMM.


Cat S62 Pro

S62 Pro představuje zásadní změnu v mobilním zobrazování termálního obrazu a vrchol v oblasti inovací, funkčního designu a odolnosti. Lze jej používat k podrobnému zjišťování různých vlastností, jako například k vyhledávání a identifikaci vlhkosti, průvanu, úniků, ohnisek požáru, elektrického zkratu, zablokování nebo zvýšené teploty. Můžete zkrátka monitorovat, diagnostikovat a zkoumat své okolí s minimem času a úsilí.


Cat S62 Pro – specifikace

 • Integrovaná termokamera FLIR
 • Profesionální snímač Lepton 3.5
 • HD výstup 1440 × 1080 zásluhou technologie VividIR
 • Lineární překrytí MSX z vizuální kamery
 • Měřitelný rozsah od -20 °C do 400 °C
 • Snímání tepla a měření povrchové teploty ze vzdálenosti až 30 metrů
 • Flexibilně nastavitelné a pohyblivé oblasti zájmu s indikátory „nejteplejších“ a „nejchladnějších“ míst 
 • Horizontální zorné pole rozšířené na 57 stupňů za účelem zachycení širšího záběru
 • 9 barevných palet, které lze libovolně vybírat v závislosti na situaci
 • Vytváření zpráv ve formátu PDF
 • Výkonná baterie 4000 mAh 
 • Odolnost vůči vodě/prachu (IP68), testováno vůči pádu z výšky 1,8 m na ocelový povrch, MIL SPEC 810H, Corning Gorilla Glass 6
 • Vodotěsný chytrý telefon – při ponoření do hloubky až 1,5 metru na dobu 35 minut
 • 5,7″ FHD+ displej 18 : 9 s vysokým jasem optimalizovaný pro venkovní použití s dotykovou obrazovkou, kterou lze ovládat mokrými prsty nebo prsty v rukavicích
 • Android 10 (s aktualizací na verzi 11)
 • 6 GB RAM, 128 GB ROM, rozšiřitelné úložiště (microSD)
 • Osmijádrový procesor Qualcomm Snapdragon 660 s frekvencí 2,0 GHz
 • 12Mpx zadní fotoaparát Sony Dual Pixel, 8Mpx přední fotoaparát
 • LTE Cat 13, VoLTE, VoWi-Fi, ViLTE
 • Odolná protiskluzová pogumovaná zadní strana z TPU
 • Programovatelné funkční tlačítko vhodné pro funkci Push to Talk (PTT), SOS (aplikace pro osamocené pracovníky) nebo ke snadné aktivaci baterky nebo fotoaparátu
 • Bluetooth 5.0, NFC
 • Množství vybraných aplikací a obsahu
 • Varianty pro jednu a dvě SIM karty – nano SIM + microSD (samostatné sloty pro microSD a SIM)
 • Dvouletá záruka
 • Certifikace Android Enterprise Recommended (již brzy)
 • Záruka aktualizací zabezpečení po dobu 3 let
 • Podpora funkce registrace zařízení Zero-Touch

V České republice je Cat S62 Pro v prodeji od poloviny srpna za doporučenou maloobchodní cenu 17 499 Kč.


Nejlepší telefon roku 2020? Podle odborníků OnePlus 8 Pro!


Napište váš názor

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Využíváme Akismet k redukci spamu. Zjistěte více.

Přidat na Seznam.cz
Nahoru