Menu

Co je nového?

Nový hit? Elektrické čtyřkolky!

Sdílení
Foto: Hecht

Čtyřkolky jsou oblíbeným artiklem nejen dětí, ale i řady dospělých lačnících po dobrodružných výjezdech do terénu. A stejně jako u aut, přichází i do této kategorie trend elektrifikace.

reklama

O akumulátorové terénní čtyřkolky je poslední dobou stále větší a větší zájem. A není divu, oproti těm spalovacím mají mnoho výhod. Příkladem jsou například svižné bateriové čtyřkolky značky Hecht, které nabízejí kvalitní zpracování a nevšední design terénního vzhledu hned ve třech barevných provedeních.

Jejich hlavní výhodou je naprosto tichý provoz bez emisí díky akumulátorovému motoru. Provozovat je tedy lze i v místech, kde by hluk nebo zápach zplodin mohl okolí obtěžovat.

Čtyřkolky lze snadno registrovat jako běžné vozidlo a s patřičným technickým průkazem, registrační značkou a povinným ručením provozovat i na silnici. Mohou se tak stát úsporným a ekologickým dopravním prostředkem do zaměstnání, při cestě na nákup apod.

reklama
Akumulátorová čtyřkolka Hecht

Stejně dobře však samozřejmě poslouží i na zábavu nebo při práci v zahradě. Pro přepravu menšího nákladu nebo nákupu lze použít přední a zadní nosič, stroj je vybaven i tažným zařízením (koulí) pro tažení přívěsných vozíků.

Nosnost čtyřkolky je 120 kg. Maximální rychlost je až 45 km/h. Pro pohon je použit silný elektromotor, který na jedno nabití ujede slušných 48 kilometrů.

Doba nabíjení do 100 % z běžné zásuvky je přibližně 8 až 10 hodin. Čtyřkolka je vybavena bezklíčkovou spínací skříňkou. Namísto klíčku slouží dálkový ovladač, v jehož přítomnosti se čtyřkolka aktivuje.


Akumulátorové terénní čtyřkolky Hecht jsou k dostání hned ve třech barevných provedeních – zelené army, modré a červené. Doporučená prodejní cena je příznivých 52 990 Kč. Tak hurá do přírody!

reklama

Napište váš názor

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Využíváme Akismet k redukci spamu. Zjistěte více.

Přidat na Seznam.cz
Nahoru